با این پورشه 911 دیگر نیازی به بوگاتی ویرون نیست

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
شرکت O.CT Tuning تغییرات نرم افزاری و سخت افزاری زیادی را روی پورشه 911 توربو اس جدید انجام داده است. این مدل از پورشه 911 از موتور 3.8 لیتری باکسر برخوردار است به ست توربوهای جدید با توربین های متغیر، دو عدد اینترکولر، دو ورودی هوا، فیلتر هوای اسپرت و نرم افزار جدید ECU مجهز شده است.
پس از انجام این تغییرات، قدرت 911 توربو اس به 669 اسب بخار و گشتاور آن به 880 نیوتن رسیده است. اما نکته ی جالب این پورشه‌ی تیونینگ شده، عملکرد فوق العاده آن است. شتاب صفر تا صد این مدل به 2.69 ثانیه کاهش پیدا کرده است و از این نظر می توان آن را در رده‌ی سوپراسپرت هایی همچون لامبورگینی اونتادور و بوگاتی ویرون دانست. شتاب صفر تا 200 کیلومتر این خودرو هم 9.12 ثانیه و حداکثر سرعت آن 335 کیلومتر بر ساعت است.

پورشه 911

پورشه 911

برای اینکه درک بهتری از این اعداد داشته باشید باید بدانید که مدل استاندارد پورشه 911 توربو اس دارای 580 اسب بخار قدرت بوده و شتاب صفر تا صد کیلومتر آن 3 ثانیه است.
شرکت O.CT برای مدل غیر توربو پورشه 911 هم کیت تیونینگ دارد که قدرت این خودرو را به 540 اسب بخار می رساند و می تواند شتاب این مدل را 1 دهم ثانیه بهبود ببخشد.

پورشه 911

پورشه 911

همانطور که در تصاویر مشخص است این تیونر هیچ تغییری در بخش سیستم تعلیق و ظاهر پورشه 911 توربو اس ایجاد نکرده است و به جز تغییرات موتور تنها می توانید یک سیستم اگزوز اسپرت را برای پورشه 911 سفارش دهید.
نظرات
 
 
 
With dignity lamborghini 1397/8/2
هر چى لاشه به گرد لامبورگينى نميرسن چه بوگاتى چه پورشه عشقه خودمه لامبورگينى با تيونينگ منصورى هردوشون رو فقط وادار به خوردن خاكى كه به پا ميشه ميكنه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران