ایران خودرو نسبت به فروش غیرقانونی محصولات این شرکت هشدار داد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
گروه صنعتی ایران خودرو نسبت به اقدام افراد و یا شرکت‌هایی که اعلام می‌کنند با گروه صنعتی ایران خودرو قرارداد داشته و اقدام به فروش خودرو به متقاضیان می‌کنند را غیر قانونی اعلام کرد. این اطلاعیه از سوی گروه صنعتی ایران خودرو منتشر شده و بر روی این موضوع تاکید شده است که برخی از افراد و یا شرکت‌های سودجو با ادعای داشتن قرارداد با شرکت ایران خودرو اقدام به اخذ مبالغی از هموطنان در ازای عرضه خودرو می‌کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از دنیای خودرو، گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرده است که ضمن غیرقانونی بودن این اقدام و بی ربط بودن افراد و شرکت‌های مذکور به این خودروساز، نسبت به عواقب آن برای هموطنان هشدار داد و اعلام کرد که عواقب آن بر عهده مشتریان خواهد بود. گروه صنعتی ایران خودرو تاکید می‌کند که فروش خودرو و عرضه آن تنها از طریق وبسایت رسمی فروش اینترنتی گروه صنعتی ایران خودرو و یا مراجعه مشتریان به نمایندگی‌های فروش محصولات این شرکت خواهد بود و هر روش دیگری غیر از آن غیر قانونی بوده و مسئولیت تمامی مشکلات احتمالی بر عهده خریدار خواهد بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران