رسما اعلام شد؛ پورشه هم کراس اوور الکتریکی می سازد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
پورشه اعلام کرد که در کنار خودروی برقی تایکان یک کراس اوور الکتریکی با نام E Cross Turismo را نیز در کارخانه زوفنهازن تولید خواهد کرد.
هنوز دقیقا مشخص نیست که پورشه این خودرو را چه زمانی تولید می کند اما برخی پیش بینی ها از به بازار آمدن این مدل تا سال 2021 خبر می دهند. پورشه برای تولید E کراس توریسمو باید 300 نفر را استخدام کند.

پورشه E Cross Turismo

پورشه E Cross Turismo

پورشه تایکان تا سال 2019 به بازار خواهد آمد. این کمپانی در نمایشگاه خودروی ژنو 2018 از مدل کانسپت E کراس توریسمو رونمایی کرد و گمان می رود که مدل نهایی این خودرو دارای نمای داخلی کاربردی تر و امکانات بیشتری باشد.

پورشه E Cross Turismo

پورشه E Cross Turismo

موتور الکتریکی مدل E کراس توریسمو به احتمال قوی یک موتور 600 اسب بخاری خواهد بود. این خودروی برقی همچنین به سیستم چهارچرخ محرک مجهز بوده و شتاب صفر تا صد کیلومتر آن 3.5 ثانیه است. شتاب صفر تا 200 کیلومتر این کراس اوور هم 12 ثانیه و حداکثر برد ان با هر بار شارژ 500 کیلومتر خواهد بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران