تکنولوژی های عجیب روسی در پیکر یک موتورسیکلت متفاوت

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
اگر از علاقه مندان موتورسیکلت های دارای صندلی بغل هستید حتما محصول جدید Ural Air نظر شما را جلب خواهد کرد. اورال ایر در سال 1941 در شوروی تاسیس شد و جدیدترین محصول این شرکت لیمیتد ادیشن نام دارد . اما نکته متمایز این موتورسیلکت این است که صندلی جانبی آن یک پهپاد کنترلی DJI را درون خود جای داده است.
یک محفظه ی ساخته شده با چاپگر سه بعدی در دماغه صندلی جانبی این موتورسیکلت وجود دارد که پهپاد داخل آن به دوربین فیلم برداری مجهز است. یک هولدر نیز برای کنترل ریموت پهپاد در این موتورسیکلت تعبیه شده است.

Ural Air

Ural Air

شارژ شدن باتری پهپاد هم با کمک یک پورت USB صورت می گیرد. از دیگر امکانات Ural Air یک وسیله سنجش جهت و سرعت باد، مونوپاد برای سلفی گرفتن، چراغ های مه شکن LED، رک مخصوص وسایل، تایر زاپاس، جعبه ابزار و یک بیل هستند.

Ural Air

Ural Air

با وجود این امکانات دیگر نگرانی برای رفتن به سفرهای آفرودی با Ural Air وجود ندارد و دو خدمه با هم می توانند همزمان موتورسیکلت و هم پهپاد را کنترل کنند.
اورال ایر به رنگ نارنجی مشکی و به تعداد محدود 40 دستگاه تولید خواهد شد.

Ural Air

Ural Air

این موتورسیکلت به سیستم دو چرخ محرک هم مجهز است و نشان می دهد که از نظر فنی کاملا برای مسیرهای آفرودی توسعه پیدا کرده است. همچنین شاسی صندلی جانبی با خود موتورسیکلت یکپارچه است همانند سایر صندلی های جانبی با پیچ وصل نشده است.
قیمت این موتورسیکلت خاص 18 هزار دلار است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران