مرسدس بنز هر ثانیه چقدر سودآوری دارد؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
معمولا آمار منتشر شده در سایت‌های بین المللی به بررسی میزان فروش جهانی و شرکت‌های خودروسازی در طول 1 ماه، 3 ماه، 6 ماه یا در طول 1 سال می‌پردازند و گروه خودروبانک هم سعی کرده است تا پس از انتشار آمار فروش جهانی، جزییات آن را مورد بررسی قرار دهد. اما امروز یک مقاله متفاوت برای شما خوانندگان همیشگی خودروبانک داریم و آن هم سود ثانیه شمار، دقیقه شمار، ساعتی و یا روزانه یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده اتومبیل در جهان، یعنی شرکت مرسدس بنز خواهد بود که برای شما می‌تواند جذاب باشد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر ایران، کمپانی خودروسازی مرسدس بنز را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین و پرسودترین شرکت‌های خودروساز جهانی معرفی کرد، زیرا این خودروساز لوکس آلمانی روزانه به طور متوسط معادل 29 میلیون و 247 هزار و 743 دلار، در طول یک ساعت معادل 1 میلیون و 218 هزار و 656 دلار، در طول یک دقیقه معادل 20 هزار و 310 دلار و همچنین در طول یک ثانیه، حدودا 329 دلار سود دهی خواهد داشت.

مرسدس بنز C کلاس

مرسدس بنز C کلاس


این آمار از سوی موسسه تحقیقاتی و بیمه اتومبیل در انگلستان یعنی Staveley Head تهیه و تدوین شده است و علاوه بر شرکت خودروسازی مرسدس بنز، شرایط مالی 14 برند خودروسازی دیگر هم مورد بررسی قرار گرفته است و در این تحقیق و تحلیل، سود مرسدس بنز به صورت ثانیه شمار، دقیقه شمار، ساعت شمار و روزشمار اعلام شده است که جزییات آن در پاراگراف قبل مورد بررسی قرار گرفت. هرچند در ادامه آمار پاراگراف قبل می‌توان گفت که شرکت خودروسازی مرسدس بنز در هر 3 ثانیه، درآمدی بیشتر از دستمزد هفتگی نیمی از کارگران و کارمندان ایالات متحده آمریکا در یک طول یک ماه خواهد داشت.
جالب توجه است که درآمد کلی مرسدس بنز فارغ از سودآوری که در پاراگراف دوم بررسی شد، برای هر ساعت معادل 12 میلیون و 535 هزار و 200 دلار گزارش شده است و برای هر روز می‌تواند درآمدی معادل 300 میلیون و 844 هزار و 800 دلار داشته باشد، زیرا این کمپانی خودروساز آلمانی 5 محصول خود را در عرض تنها 1 دقیقه می‌فروشد و در طول یک روز، آمار فروش جهانی این شرکت به چیزی حدود 7200 دستگاه خواهد رسید.
نظرات
 
 
 
milad 1397/8/4
ولی سود آوری ایران خودرو و سایپا بیشتره
مهدی👀 1397/8/5
خداییش بنز خیلی تکه...
من که تعصب خاصی روش دارم...
پول دار نیستم ولی یه سریE مدل 1993 دارم که با هیچ کدوم از تولیدات داخل و چینی ها عوضش نمی کنم...
بی نظیره...
The best or noting...
فرزاد 1397/8/5
تو پاراگراف اول نوشتید برای هر ساعت ۱ میلیون دلار و در پاراگراف دوم نوشتید در آمد کلی برای هر ساعت ۱۲ میلیون دلار. لطفا بگید این عدد اشتباه هست که اگر نگید سکته میکنم