نبرد سنگین آئودی استیشن خانوادگی با بوگاتی ویرون + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
آئودی S4 B5 در بین سالهای 1997 تا 2001 تولید می شد. این اتومبیل در حالت استاندارد به یک موتور تویین توربو V6 با حجم 2.7 لیتر مجهز بود که 261 اسب بخار قدرت و 400 نیوتن متر گشتاور داشت. این خودروی چهارچرخ محرک می توانست در 5.6 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد و حداکثر سرعت آن نیز 250 کیلومتر بر ساعت بود.
اما خودروی حاضر در ویدیویی که برایتان آماده کرده ایم تیونینگ شده و قدرت آن به 1200 اسب بخار و سپس در مرحله دوم به 1442 اسب بخار رسیده است. این قدرت در حالی با بوگاتی شیرون قابل مقایسه است که این آئودی استیشن 20 سال عمر دارد.
در مورد عملکرد حیرت آور این آئودی بهتر است ویدیو را مشاهده کنید اما به همین اشاره کنیم که این آئودی در مسافتی کمتر از نیم مایل می تواند به سرعت 305 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند و می توان آن را قاتل سوپراسپرت ها به حساب آورد.

نظرات
 
 
 
mini 1397/8/8
آخه من نمیفهمم واقعا چیو تیونینگ میکنن که ماشین از 261 اسب به 1400 اسب میرسه؟؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران