نبرد با راه و بیراه؛ معرفی هامر H1 نظامی با تیونینگ Mil-Spec

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
کمپانی تیونینگ Mil-Spec یک تیونر میشیگانی است که بیشتر تمرکز آن روی ماشین های آفرودی و به خصوص هامر است. نیمی از محصولات این شرکت را خودروهای کاملا سفارشی تشکیل می دهند و همه ی این خودروها به با سفارش از پیش پرداخت شده مشتری ساخته می شوند. اما مدل جدیدی که این شرکت معرفی کرده مدلی است که راسا توسط خود کمپانی به تولید رسیده و به بازار عرضه خواهد شد.

هامر H1

هامر H1

این هامر با نام 004 لانچ ادیشن از نوع وانت چهاردر است و در ابتدا رینگ های بزرگ 40 اینچی آن جلب توجه می کنند. دیگر بخش هایی که Mil-Spec در این خودرو ارتقا داده است شامل کیت وینچ، کیت یدک کشی، گارد مستحکم جلو، سپرهای جدید جلو و عقب، اسنورکل آلومینیومی، لایت بارهای بزرگ روی سقف، تایر زاپاس، بادی کیت پهن و پکیج باجا به رنگ مشکی هستند.
در داخل کابین نیز شاهد تودوزی چرمی مشکی رنگ با کیفیتی هستیم.

هامر H1

هامر H1

همانند سایر خودروهای سری لانچ ادیشن Mil-Spec این مدل نیز به موتور دورامک 6.6 لیتری هشت سیلندر مجهز است. این موتور دیزلی می تاوند 500 اسب بخار قدرت و 1355 نیوتون متر گشتاور تولید کرده و با کمک گیربکس 6 دنده Alison 1000 روانه چرخ ها کند.
در انتها نیز به قیمت این هامر ارتقا یافته می رسیم که Mil-Spec آن را 249 هزار دلار اعلام کرده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران