رکورد شکنی مرسدس بنز در جهنم سبز + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
زمان گیری در پیست نوربرگ رینگ یکی از معیارهای بسیار مهم برای خودروسازان و مشتریان خودروهای اسپرت است. در یکی از جدیدترین زمان گیری هایی که در این پیست به ثبت رسیده مرسدس AMG GT4 اقدام به ثبت زمان در نوربرگرینگ کرده است. البته این که AMG GT4 در چه کلاسی از خودروها قرار می گیرد خود جای بحث و جدال است چون مرسدس این خودرو را یک کوپه ی چهاردر می داند ولی از نظر تکنیکی این خودرو یک لیفت بک پنج در است. برخی نیز صلاح می دانند تا GT4 را نه سریع ترین خودروی چهار در پیست بلکه سریع ترین خودروی چهار نفره عنوان کنند.
در نهایت AMG GT4 توانسته زمان 7 دقیقه و 25.41 ثانیه را ثبت کند که عدد فوق العاده ای است چون برای مثال باید با زمان دیگر محصولات مرسدس بنز اشاره کنیم که این عدد برای مدل SLS Black سری 7:25.67 است که با فراری انزو یکی است. لامبورگینی اونتادور نیز 7:25 دقیقه را ثبت کرده که تنها کمی از GT4 سریع تر است. با این وجود اما AMG GT4 نتوانسته اصلی ترین رقیب خود یعنی جگوار XE SV Project 8 را شکست دهد. زمان جگوار در نوربرگ رینگ 7:21.23 است.
در انتها ویدیوی این زمان گیری را مشاهده کنید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران