فهرست مطمئن‌ترین برندهای خودرو جهان در سال 2018 منتشر شد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
وب‌سایت consumer reports نام ۱۰خودروی مطمئن سال ۲۰۱۸ را منتشر کرد. بنابر گزارش منتشر شده از سوی این ویسایت که بر پایه بررسی نظرسنجی از مالکان بیش از ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو انجام گرفته است، لکسوس مطمئن‌ترین خودرو اعلام شد. شرکت کنندگان در این نظرسنجی بر مبنای پیش‌بینی میزان قابل اعتماد بودن خودروها و ایجاد مشکلات کمتر برای مالکان آنها به خودروها امتیاز داده اند.
به نقل از دنیای اقتصاد، مجددا نام خودروساز ژاپنی تویوتا در این فهرست به چشم می‌خورد. 7 خودرو فهرست مذکور متعلق به تویوتا بوده و لقب قابل اطمینان‌ترین خودرو را نیز همانطور که ذکر کردیم لکسوس شاسی‌بلند جی‌ایکس به خود اختصاص داده است. گزارش‌های به‌دست آمده در این باره تایید می‌کند که مالکان این خودرو آن را بسیار سریع‌تر و بی‌صدا نسبت به دیگر شاسی‌بلندهای موجود در بازار توصیف کرده‌اند. این ششمین سال متوالی است که تویوتا و برند زیر مجموعه آن، لکسوس عنوان قابل اطمینان‌ترین خودروها را به خود اختصاص داده‌اند. در حالی هیچ محصول آمریکایی در این فهرست جای نگرفت که جایگاه های دو تا چهارم نیز از سوی مزدا، هوندا و کیا تصاحب شده اند.
نظرات
 
 
 
Babak 1397/8/12
شعار تویوتا ، که حقیقت هم همین هست.
Quality , Durability , Reliability
کیفیت ، دوام ، اطمینان

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران