تردد در ناحیه بازار تهران ممنوع شد؛ نشست آسفالت در قلب پایتخت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سیدابوالفضل موسوی ‌پور، معاون هماهنگ ‌کننده پلیس راهور پایتخت اعلام کرد که به دلیل نشست آسفالت و انجام عملیات بازسازی و بهسازی مسیر، تردد وسایل نقلیه در تقاطع مصطفی خمینی با مولوی تا اطلاع ثانوی مسدود خواهد بود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصرخودرو، سرهنگ سیدابوالفضل موسوی ‌پور معاون هماهنگ‌ کننده پلیس راهور پایتخت اعلام کرد که در تقاطع خیابان مصطفی خمینی با مولوی به دلیل نشست آسفالت و انجام عملیات بهسازی مسیر این محدوده تا اطلاع ثانوی مسدود بوده و عبور و مرور ممنوع خواهد بود. پلیس تهران از تقاطع سیروس به جنوب و از میدان قیام به غرب ممنوعیت تردد اجرا کرده است و از شهروندانی که از امروز قصد تردد در این محدوده را دارند درخواست کرد که حتماً از مترو برای رسیدن به مسیر مذکور استفاده کنند، زیرا در این مسیر حتی اتوبوس هم اجازه تردد ندارد.
- عکس آرشیوی است
نظرات
 
 
 
افشین 1397/8/12
چند تا خط مترو از اون زیر رد میشه، باید هم زمین نشست کنه !
احمد 1397/8/12
ایشالا زمین دهن باز کنه این مسئولین رو بخوره راحت بشیم از دستشون .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران