اولین کتاب جامع «قوانین و مقررات خودرو» منتشر شد

نخستین کتاب جامع «قوانین و مقررات خودرو» با تکیه بر حقوق و تکالیف خودروسازان، واردکنندگان و مصرف کنندگان چاپ و عرضه شد.
به گزارش خبرنگار ما، کتاب "قوانین و مقررات خودرو" از سوی دکتر ابومحمد عسگرخانی عضو هیات علمی دانشکده حقوق و روابط بین الملل دانشگاه تهران، دکتر علی حمزه پور محقق و پژوهشکر حقوق بین الملل و دکتر علیرضا برنجی محقق و پژوهشگر حقوق عمومی به رشته تحریر درآمده است.
این کتاب کاربردی در حوزه قوانین و مقررات خودرو، اولین کتابی است که به صورت جامع، به حقوق و تکالیف خودروسازان و مصرف کنندگان خودرو پرداخته است و به نظر می رسد هر خودروساز یا واردکننده و خودرو سواری باید از آن آگاه باشد.
در دنیای مدرن امروزی، خودروسازان برتر دنیا، آگاهی و تامین منافع مصرف کنندگان خودرو را حق مشتریان خود می دانند، و هر کدام می کوشند خدمات بهتر و مفیدتری به آنان ارائه کنند و با توجه به اینکه موضوع اهمیت و ارتقاء آگاهی در حوزه حقوق شهروندی در دستور کار جوامع مختلف بشری است، کتاب حاضرمی تواند گامی در تحقق حفظ حقوق مردم و ارتقای آگاهی هر شهروند باشد.
این قبیل کتاب ها می تواند از طریق خودروسازان همراه با خودرو، در اختیار مشتریان و خریداران قرارگیرد تا گامی مفید و عملی به منظور ارائه خدمات مطلوب در حوزه خودرو برداشته شود.
یادآور می شود که کتاب قوانین و مقررات خودرو با مقدمه ای از سوی عباسعلی غیاثی دبیر انجمن خدمات پس از فروش خودرو آغاز می شود و از طریق انتشارات هنر آفتاب روانه بازار کتاب شده است.
نظرات
 
 
 
امیر 1397/8/13
خیلی دوست دارم ببینم درمورد حقوق تولید کنندگان و مصرف کنندگان پراید و تیبا و 405 و... چی نوشتن...
ولی من به خودروسازان و حامیانشان پیشنهاد میکنم کتاب بیشعوری رو حتما بخونید. امیدوارم تاثیر گذار باشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران