سنت شکنی مدیران دیترویت؛ فورد موستانگ سدان در آستانه ورود به بازار

فورد موستانگ در دید بسیاری از افراد، معروف ترین پونی کار تاریخ شناخته می شود و به گزارش وب سایت کار اند درایور، اکنون شایعاتی شنیده می شود که فورد قصد دارد نمونه سدان این خودرو، مجهز به موتور V8 را به بازار عرضه کند. فورد طرح های موستانگ سدان را در جریان یک همایش فروش به افراد حاضر معرفی کرد، اما هنوز تولید آن قطعی نیست. در صورت عرضه فورد موستانگ سدان و با توجه به اینکه خودروهای آمریکایی از مزیت قیمت در مقابل رقبای اروپایی خود بهره می برند، موستانگ می تواند به راحتی سدان هایی نظیر آئودی A7 و پورشه پانامرا را در بازار به دردسر بیندازد. در حال حاضر نسخه های فورد موستانگ کوپه مجهز به موتور پنج لیتری هشت سیلندر، قیمتی بین 50 تا 60 هزار دلار دارند و در صورتی که موستانگ سدان با این پیشرانه و سطح تجهیزات یکسان عرضه شود، قیمت آن تفاوت قابل توجهی با نمونه های کوپه نخواهد داشت.
علاوه بر ارایه موستانگ سدان، فورد در حال برنامه ریزی برای تولید یک کراس اوور قدرتمند و سریع با اسم رمز ماخ یک بوده که قرار است در تولید آن، از موستانگ الهام گرفته شود و با نام دیگری به بازار عرضه خواهد گردید. این مدل جدید تماما الکتریکی خواهد بود و پیش بینی می شود که قدرت آن از موستانگ نیز بیشتر باشد. بخش دیگری از برنامه های فورد، مربوط به ارایه نسخه هیبریدی موستانگ و مدل قوی تر GT500 است که در آینده نزدیک عملی خواهد شد. سخنگوی فورد اذعان کرد که موستانگ باید هرساله هیجان انگیز بودن خود را حفظ کند و مخاطبان همواره باید منتظر خبر جدیدی از موستانگ باشند. در صورت ارایه اطلاعات بیشتر، این اخبار از طریق خودروبانک به اطلاع شما خواهد رسید.
نظرات
 
 
 
رضا 1397/8/20
نسخه سدانش مثل النترا 2018 میمونه !!!
نمیدونم آمریکایی فازشون چیه که میخوان یه ماسل کار خوب رو سدان خانوادگی کنن !!!
حالا دوج هم چارجر رو چند ساله سدان کرده ولی در کنارش مدل چلنجر که یه ماسل کار تمام عیاره رو داره
فورد به نظرم باید به فکر طراحی یه ماسل کار جدید سدان باشه تا بخواد بهترین محصول ماسل کارش رو اینجوری خراب کنه
فکر کنم از مدیران سایپا یاد گرفتن.بازم خدا رو شکر هنوز به ذهنشون نرسیده وانتش رو بزنن !!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران