تست تصادف نیسان پیکاپ‌ بدون ستاره ایمنی + فیلم

خودروی پیکاپ "نیسان هاردبادی" که در واقع سری D21 بوده و در سال 1997 میلادی به عنوان یکی از خودروهای پیکاپ نسل اول نیسان و همچنین مقدمه‌ای برای ظهور نیسان ناوارا ساخته شد، هنوز هم فروش آن در برخی بازارهای جهانی رونق دارد که از بازار مهم آن می‌توان به آفریقای جنوبی اشاره کرد. اما این خودرو باوجود اینکه توانسته بازار فروش خود را حفظ کند، اما از لحاظ ایمنی در سطح بسیار پایینی قرار دارد وحتی در آزمایشات اخیر موسسه ایمنی NCAP جهانی، نتوانسته هیچگونه ستاره ایمنی دریافت کند.
همانطور که گفتیم، این خودروی 21 ساله همچنان در حال تولید است و طبق ادعای منابع خبری، این موضوع می تواند یک مشکل بزرگ برای مشتریان و بازارهای عرضه کننده این خودرو در نسل های اول باشد، زیرا این خودرو برخلاف اسم "هارد بادی" هیچگونه ایمنی بالایی نداشته و در آزمایشات اخیر موسسه ایمنی NCAP جهانی موفق به دریافت هیچگونه ستاره ایمنی نشده است که برای درک بهتر این موضوع و همچنین دلایل موسسه ایمنی NCAP جهانی برای کسر تمامی ستاره های ایمنی این اتومبیل، می توانید به ویدیو تست تصادف این خودرو در خودروبانک توجه کنید.
براساس شواهد موجود می توان گفت که این خودرو با نیسان پیکاپ های موجود در کشور یکسان است.

نظرات
 
 
 
ashkan 1397/8/24
وای به حال ایمنی کپی چینیش (ریچ) که در ایران مونتاژ میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران