جنگ جهانی میان شاسی بلندهای معروف جهان + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
برای ترتیب دادن یک مسابقه درگ، معمولا خودروهای اسپرت و سوپراسپرت بازار گردآوری می شوند و یا در برخی موارد خودروهای پرفروش بازار کنار یکدیگر قرار گرفته و برای اثبات برتری خود به رقابت می پردازند. اما در این بین خیلی کم دیده شده است که بیش از 3 خودروی شاسی بلند کنار یکدیگر قرار گرفته و باهم رقابت کنند. به همین دلیل امروز در خودروبانک یک ویدیو هیجان انگیز از رقابت درگ میان 4 خودروی شاسی بلند معروف بازار آماده کرده ایم که تماشای آن خالی از لطف نخواهد بود.
در این مسابقه درگ که به واقع آن را می توان به جنگ جهانی تشبیه کرد، 4 خودروی شاسی بلند معروف بازار دیده می شود. یک طرف مرسدس بنز AMG G63 و خودروی لامبورگینی اوروس به عنوان نمایندگان آلمان و ایتالیا و در طرف دیگر این جنگ، خودروی شاسی بلند تمام الکتریکی تسلا مدل X به همراه رنجروور اسپرت SVR به عنوان نمایندگان آمریکا و بریتانیا دیده می شود که پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه تماشای این ویدیو هیجان انگیز را از دست ندهید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران