آخرین قیمت خودرو های وارداتی در بازار + جدول

طی روز های اخیر قیمت طلا و دلار بنا به دلایل مختلف روند نزولی در پیش گرفته بودند و انتظار می رفت که بازار خودرو نیز مسیر نزولی در پیش بگیرد اما فعالان بازار خودرو یا به عبارت دیگر دلالانی که در این بازار جولان می دهند نشان دادند که تمایلی به کاهش قیمت ها نداشته و حتی با وجود نبود مشتری و رکود بازار حاضر به کاهش قیمت ها نیستند.
در حالی افزایش بهای دلار طی ماه ها و هفته های گذشته سود هنگفتی را راهی جیب دلالان و سوداگران بازار خودرو کرده که کاهش بهای آن تاثیر خاصی بر روی بازار داخلی ها و حتی وارداتی ها نداشته است
پیش از این نیز دیده شده که فروشندگان در مقابل جبهه کاهش قیمت مقاومت کنند اما سرانجام به خصوص در شرایط فعلی بازار که رکود و نبود مشتری کاملا برای همه محسوس است آن ها ناچار اند که قیمت خودروهای فروشی خود را کاهش دهند.

قیمت خودروهای وارداتی

قیمت خودروهای وارداتی

نظرات
 
 
 
مهدی 1397/8/27
نهادهای نظارتی دقیقا کارشون چیه؟
فقط بر جیگرکی ها نظارت می کنند؟
این که نشد هر کی هر قیمتی عشقشه اعللم کنه.
باید فاتحه ی همه چیزو تو این کشور خوند.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران