امسال میتوانید در بزرگترین حراج سال از آمازون خرید کنید، مالتینا خریدی ساده از آمازون امریکا

بلک فرایدی یا جمعه سیاه بزرگترین حراج سراسری در دنیا میباشد که بهترین زمان برای خرید سالیانه ست.در کشورهای امریکایی و اروپایی، مردم خرید مایحتاج یکسال خود را در تمامی زمینه ها از جمله پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم الکترونیکی، کیف و کفش و ... با تخفیف های شگفت انگیز تا 95% در این روز خرید می کنند. شاید باورتان نشود ولی بلک فرایدی برای خریداران آنقدر جذاب است که هر سال در این رویداد، عده ای کشته یا زخمی هم می¬شوند!

آمازون آمریکا، بزرگترین حراج جمعه سیاه در دنیا را برگزار می¬کند.
آمازون، بزرگترین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی با تنوع بیش از 500 میلیون نوع محصول، دارای بالاترین میزان فروش در این روز میباشد. علی رغم عدم امکان خرید از امازون برای ایرانیان، امسال مالتینا این امکان را فراهم نموده است. خرید از یک سایت ایرانی با زبان فارسی و پرداخت با کارتهای عضو شتاب بصورت ریال، یک خرید آسان و مطمئن را فراهم کرده است.

بلک فرایدی اینبار در ایران
آمازون در وبسایت خودش اعلام کرده است که از تاریخ 16 نوامبر تا 25 نوامبر این رویداد بزرگ را اجرا خواهد کرد و مشتریان می¬توانند در این تاریخ از بزرگترین حراج های سال استفاده کنند. این روز در ایران مصادف با 1 الی 3 آذر 1397 است که چند روز بیشتر تا شروع این رویداد بزرگ باقی نمانده است.

بلک فرایدی

بلک فرایدی

چگونه در بلک فرایدی آمازون آمریکا شرکت کنیم؟
همانطور که میدانید با توجه به تحریم ها امکان خرید مستقیم از آمازون امریکا میسر نمیباشد و این امر موجب گشته تا هموطنان ایرانی ازاین خرید استثنایی بازمانده و نتوانند خریدی با کیفیت از آمازون را تجربه نمایند.
مالتینا پس از 3 سال فعالیت در حوزه خرید از آمازون آمریکا و ارائه خدمات به بیش از 50 هزار مشتری از سراسر ایران، در سال 2018 کمپینی را در نظر گرفته است که امکان استفاده مردم ایران از بزرگترین حراج دنیا یعنی بلک فرایدی آمازون آمریکا را فراهم می¬کند.
مالتینا بعنوان واسطه خرید بین شما و آمازون کانالیست تا مشتریان عزیز بتوانند از تخفیفات منحصربفرد آمازون استفاده کرده و خریدی دلپذیر را داشته باشند. شما میتوانید محصول مورد نظر خود را از آمازون امریکا سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.
برای شرکت در بلک فرایدی سال 2018 آمازون آمریکا فقط چند روز باقی مانده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و مشاهده محصولات متنوع در مالتینا به لینک ذیل مراجعه نمایید.

ورود به سایت
این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران