آگهی مزایده خودروها و موتورسیکلت های بابک زنجانی با قیمت های عجیب

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
فهرست مزایده خودروها و متورسیکلت های بابک زنجانی ازسوی قوه قضاییه منتشر شد. در این فهرست خودرو پورشه پانامرا تولید 2012 به قیمت یک میلیارد و 500 میلیون تومان به مزایده گذاشته شده است. همچنین در این فهرست دو خودروی بی‌ام‌و نیز به چشم می‌خورد. بی‌ام‌و X6 تولید سال 2011 با قیمت یک میلیارد و 150 میلیون تومان و بی‌ام‌و 750LI محصول سال 2011 با قیمت یک میلیارد و 300 میلیون تومان در این فهرست برای مزایده گذاشته شده است.
در این فهرست یک دستگاه وانت زامیاد یخچال دار تولید سال 89 با قیمت 35 میلیون تومان نیز وجود دارد. همچنین دو دستگاه موتورسیکلت نیز در فهرست مزایده گنجانده شده است، سوزوکی تولید سال 2003 با قیمت 900 میلیون تومان و هوندا گلوینگ با قیمت 800 میلیون تومان محصول سال 2012 در فهرست منتشر شده از سوی قوه قضاییه در اولین مرحله از مزایده اموال بابک زنجانی مشاهده می‌شود.
اعلام این قیمت ها درحالیست که به نظر می رسد در مقایسه با قیمت نمونه های مشابه، قیمت اکثر خودروهای وارداتی و موتورسیکلت ها با اختلافی چند ده تا چند میلیونی بیشتر از نرخ های کف بازار اعلام شده است. برای مثال این روزها خرید ب ام و 750 مدل 2011 با قیمتی در حدود 800 میلیون تومان امکان پذیر است و نیازی به پرداخت 1.3 میلیاردی دیده نمی شود. در خصوص ب ا م و ایکس 6 یا موتورسیکلت ها نیز ظاهرا موارد مشابهی از قیمت گذاری اشتباه وجود دارد.
نظرات
 
 
 
شاهرخ شریفیان 1397/8/30
با درود. گلد وینگ اخوی ، گلد وینگ . goldwing موتورسیکلتی گران با 20-30 هزار دلار آپشن قابل انتخاب است و سند تمیز ، کم کار و زمین نخورده باشه بالای 800 تومن هم می ارزد . ماشین ها هم در این بازار و التهاب به نظر بد قیمت نیستند .
mohammad 1397/8/30
بعد از این همه سال که گذشته و هیچ حکم قطعی ای ندیدیم آقایون میخوان با این قیمت گذاری ها به کجا برسن؟
میخوان با فروش 2 تاماشین 4 میلیارد دلار در بیارن که بعد آزادش کنن؟!!
دلمون خوشه قوه قضاییه داریم.والا قانون جنگلو داشتیم اوضاع اینقدر خیت نبود.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران