تکذیب بازگشایی سایت ثبت‌سفارش

ایرنا : سرپرست دفتر مقررات، صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت، اخبار منتشرشده مبنی‌بر باز شدن ثبت‌سفارش خودروهای خارجی و ترخیص خودروهای در گمرک مانده را تکذیب و تاکید کرد: تغییرات انجام‌شده در مجموعه وزارت صنعت، به معنای تغییرات در سیاست‌های تعیین‌شده در واردات خودرو نیست. در روزهای گذشته همزمان با تغییرات در مدیریت سازمان توسعه تجارت ایران شایعاتی درخصوص گشایش واردات خودرو و باز شدن ثبت‌سفارش برخی خودروها مطرح شده است. این اخبار واکنش «سیدمهدی نیازی» سرپرست دفتر مقررات، صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت را در پی داشت. وی ضمن رد باز شدن سایت ثبت‌سفارش خودرو، تصریح کرد: هرچند واردکنندگان برای ترخیص خودروهای در گمرک مانده در حال رایزنی هستند، اما تاکنون تصمیمی در این مورد اتخاذ نشده است. وی از ارائه اطلاعات بیشتر در این زمینه خودداری کرد. از سوی دیگر«کورش مرشدسلوک» رئیس انجمن واردکنندگان خودرو نیز درباره آخرین وضعیت بازار خودروهای خارجی اظهار کرد: قیمت‌ها در بازار با نوسان ارز تغییر می‌کند، با این حال اگر به ثبات نرخ ارز برسیم به‌دلیل ممنوعیت واردات، حباب قیمتی همچنان وجود خواهد داشت. بازار خودروهای وارداتی در یک سال و نیم گذشته با تغییر پیاپی سیاست‌ها روبه‌رو بود؛ بسته شدن ۶ ماهه سامانه ثبت‌سفارش، افزایش تعرفه‌های گمرکی و تغییر نرخ ارز، سبب جهش قیمت‌ها در این بازار شد.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
علیرضا 1397/9/1
اول اینکه عکس هیچ ربطی به متن نداره نویسنده عزیز.دوم اینکه زمانی که میخوای کامنت بزاری این ایمیل خواستن دیگه چیه؟حوصله ادم نمیشه اونو بخواد بنویسه.سوم اینکه دو روز پیش چنتا از این ماشینای حمل کننده ماشین دیدم که از جنوب کشور ماشین های خارجی رو بار کرده بودن میبردن.موضوع چی بود نفهمیدم.و ماشیناش توتوتا کمری بود شورلت بود هیوندای بود کیا بود و ..... همه هم صفرو کثیف
محمد 1397/9/1
رییس انجمن واردکنندگان خودرو و کلا عوامل مدیریتی واردات خودرو الان مشغول سبزی پاک کردن هستن پس ؟؟؟
وقتی واردات تعطیله اینا چیکار میکنن دقیقا؟؟
حقوق چی رو میگیرن؟؟
reza 1397/9/1
مردم چه گناهي كردن كه ماشينشون بايد بمونه تو گمرك وقتي پولشو دادن چند برابر قيمتم پول دادن پيشخريد كردن حتي تفاوت ارزي هم پرداخت كردن تو اون وزارت خونه پس داريد چكار ميكنيد هدف مبارزه با امريكاست يا خود ازاري ؟ يا خود ارضايي ؟ داريد چكار ميكنيد كه نميتونيد اين مشكلو حل كنيد ؟ اون تو داريد چكار ميكنيد ؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران