احتمال حکم اعدام در انتظار برخی مدیران شرکت های وارد کننده خودرو

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به حکم اعدام برای سلطان سکه و اجرای آن طی هفته های گذشته، این روزها و با توجه به دستگیره های گسترده ای که پیش از این در زمینه تخلفات مربوط به ثبت سفارش خودرو صورت گرفته بود، شایعاتی مبنی بر احتمال انتشار احكام سنگين براي مديران بازداشت شده در جريان این تخلفات به گوش می رسد.
به نقل از خودرونگاران، هرچند هنوز خبر موثقی از نتایج دستگیری برخی از مدیران خودرویی متخلف منتشر نشده اما گفته می شود که دور از انتظار نیست که دستگاه قضا با اعلام حكم مفسد في الارض اين مديران خودرويي را با حكم هاي سنگين مجازات كند.
قطعا در صورتی که مجازات های مشخص شده برای مدیران خودرویی کشور منتشر شود بازار خودرو برندهايي كه مديران آن در بازداشت هستند به مخاطره افتاده و به طور کل بازار خودروی کشور شک زده خواهد شد. البته شايان ذكر است كه هنوز دستگاه محترم قضایی کشور، به صورت رسمی این اطلاعات را منتشر نکرده و در مورد صحت و سقم آن نیز خبری منتشر نشده است اما آن طور که از منابع آگاه به گوش می رسد، گویا حبس های سنگین و حکم صریح اعدام در انتظار بسیاری از مدیران خودرویی کشور است.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/9/2
مدیران سایپا و ایرانخودرو اما به کار خود ادامه خواهند داد...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران