راهکار فورد برای خلاص شدن از بوی زننده کابین ماشین های صفرکیلومتر

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
به گفته‌ رسانه های دیترویتی، فورد قصد دارد تا با روشی جدید بوی ماشین نو را از ماشین هایی که در بازار چین عرضه می شوند حذف کند.
بسیاری از مردم بوی ماشین نو را دوست دارند اما گویا این مساله در چین برعکس است و چینی ها چندان علاقه ای به این بود ندارند. در نظرسنجی که سال 2018 توسط جی دی پاور در چین انجام شد بیش از 10 درصد رانندگان چینی گفتند که از بوی ماشین نو خوششان نمی آید.
به گفته جی دی پاور، آزار دهنده بودن بوی ماشین نو در این بازار یک معضل برای خودروسازان است و در حقیقت بعد از مصرف سوخت، دومین چیزی است که خریداران چینی را آزار می دهد.
برای حل این مشکل فورد یک روش جدید را در آمریکا ثبت کرده است. بوی خاص ماشین نو به خاطر ارگانیک هایست که از چرم، پارچه و پلاستیک ماشین نو ساطع می شود. روش فورد برای حذف بو این است که ماشین نو را جلوی آفتاب پارک می کنند و پنجره ها را باز می کنند. سپس موتور خودرو روشن و بخاری با آخرین درجه فعال می شود. با این روش بوی ماشین نو به سرعت برطرف می شود.
مدیر بخش فنی متریال فورد در مورد این روش گفته که فورد این روش را پس از سال ها تحقیق به دست آورده است.
نظرات
 
 
 
آرش فتحعلی زاده 1397/9/4
من که عاااااشق بوی نوی ماشینم
علي 1397/9/4
چيني ها كلا احمقن
Mohammad 1397/9/4
بوي زننده!!!!!من عاشق بوي ماشين نو هستمو بخاطر همونه كه ماشين صفر ميخرم!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران