نگاهی به قیمت خودروهای وارداتی دست‌دوم در بازار + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بعد از ممنوع شدن واردات خودرو به داخل کشور و بسته شدن سایت ثبت سفارش خودرو و همزمان با افزایش قیمت دلار، قیمت خودروهای وارداتی سر به فلک کشیده و بسیاری از افراد توانایی خود را برای خرید مدل های خارجی از دست دادند.
با این اوصاف سیل علاقه مندان به خودروهای خارجی به سمت بازار دست دوم ها روانه شده و این بازار در حالی با انبوه مشتری مواجه شد که از کمبود عرضه رنج می برد.
بسیاری از این خریداران با توجه به نبود مدل موردنظر خود یا گران شدن بیش از حد آن تمایل خود را برای خرید نمونه های دست دوم خارجی نیز از دست داده و به سمت خودروها و مدل های جدید چینی روانه شدند.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر قیمت تعدادی از خودروهای خارجی دست دوم در سطح بازار تهران طی اواخر آبان ماه و اوایل آذر ماه سال جاری.
قیمت تعدادی از خودروهای خارجی دست دو

قیمت تعدادی از خودروهای خارجی دست دو

لازم به ذکر است که سواری‌های مذکور ممکن است به دلایل مختلف از جمله تصادف و وجود لکه رنگ و یا فروش فوری خودرو از سوی مالک به علت نیاز ضروری به پول نقد، کمتر از قیمت‌های رایج در بازار خرید و فروش خودروهای دست دوم عرضه شوند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران