تغییرات فنی و مشخصات رفاهی نیسان قشقایی 2019

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
با نزدیک شدن به سال 2019، نیسان تغییراتی را برای مدل روگ اسپرت یا قشقایی در نظر گرفته است و این خودرو را تکنولوژی‌ های بیشتر روانه بازار خواهد کرد ضمن اینکه قیمت قشقایی 2019 نیز به میزان کمی افزایش یافته.
مدل پایه‌ قشقایی 2019 مدل تک دیفرانسیل S است که 22 هزار دلار قیمت دارد و قیمت آن در مقایسه با مدل نیمه ی 2018 حدود 130 دلار بیشتر شده. نیسان اعلام کرده دلیل افزایش قیمت این مدل اضافه شدن سیستم هشدار درهای عقب به این خودرو است. لیست امکانات استاندارد این مدل شامل سیستم مالتی مدیای مجهز به اندروید اتو و اپل کارپلی نیز می شود.

نیسان قشقایی 2019

نیسان قشقایی 2019

تیپ های مختلف نیسان قشقایی در آمریکا S، SV و SL نام دارند که همگی آنها به صورت دیفرانسیل جلو بوده ولی با سیستم چهارچرخ محرک نیز قابل خریداری هستند. نیسان همچنین برای تیپ های SV و SL رنگ های جدید بدنه و پکیج تجهیزات پریمیوم را در نظر گرفته است.

نیسان قشقایی 2019

نیسان قشقایی 2019

نیسان قشقایی 2019 در بخش امکانات با تجهیزاتی همچون سیستم کمکی رانندگی پروپایلوت و نیسان Safety Shield 360 قابل خرید است. مدل های SL به صورت استاندارد به این امکانات مجهزند و در مدل های SV هم می توان این تجهیزات را سفارش داد. سیستم پروپایلوت نیسان، یکی سیستم کمکی رانندگی است که می‌ تواند در برخی مسیرهای همانند بزرگراه ها کنترل خودرو را بر عهده بگیرد.
سیستم نیسان safety shield 360 هم شامل تجهیزاتی ایمنی همچون سیستم هشدار نقطه کور، ترمز خودکار اضطراری، سیستم تشخیص عابر پیاده، رادار بین خطوط، سیستم هشدار خودروی پشت سر و چراغ های هوشمند است.

نیسان ایکس تریل 2019

نیسان قشقایی 2019

سایر آپشن هایی که برای نیسان قشقایی 2019 قابل سفارش هستند شامل دوربین 360 درجه، کروز کنترل هوشمند، سیستم هشدار بین خطوط و سیستم رانندگی بین خطوط هوشمند هستند.
نیسان قشقایی 2019 همانند گذشته در بازار آمریکا با موتور 2 لیتری 4 سیلندر به قدرت 141 اسب بخار و تنها با یک گیربکس CVT از نوع Xtronic عرضه خواهد شد.
نظرات
 
 
 
آرششش 1397/9/6
تازه داره یه سر و شکلی میگیره به خودش !
  • نیسان 1397/9/6
    باو این اصلا ایکس تریل نیست این قشقایه تصاویر اشتباه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران