اطلاعیه بهمن موتور در خصوص تاخیر در تحویل برخی از محصولات این شرکت

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
در پی سوالات برخی از مشتریان محترم شرکت بهمن موتور درخصوص مسائل و مشکلات بروز یافته که اخیرا دامنگیر صنعت خودروی کشور شده و به تبع آن شرکت بهمن موتور نیز از آن مستثنی نبوده است، این شرکت اطلاعیه ای را به شرح ذیل منتشر کرد:
شرکت بهمن موتور با بیش از 65 سال سابقه فعالیت در صنعت خودرو سازی کشور،همواره در جهت مشتری مداری گام برداشته و رضایت مشتریان محترم را در اولویت برنامه های خود قرار داده است، در این شرایط نیز برآنیم تا با مدیریت شرایط، از بحران به وجود آمده گذر نماییم.
با اعمال تحریم های صنعت خودرو کشور که شرکت های طرف قرارداد خارجی به پیروی از این سیاست، فعالیت های خود در ایران را به تدریج کمرنگ نموده اند، تولیدات این شرکت نیز کاهش قابل توجهی داشته که این امر منجر به بروز تاخیر در تحویل برخی از محصولات به مشتریان محترم شده است.
ضمن پوزش از مشکلات به وجود آمده به اطلاع می رساند
• در حال حاضر تحویل خودروهای تکمیل وجه شده مشتریان محترم بر اساس اولویت های ثبت نام در دست اقدام است.
• مذاکره با شرکت های طرف قرارداد خارجی در خصوص رفع مشکلات تولید ادامه دارد و به محض رفع مشکلات تامین، نسبت به تولید و تحویل خودروها مطابق قرارداد تنظیمی با مشتریان محترم اقدام خواهد شد.
• مطابق قراردادهای فروش که بر مبنای ضوابط و رعایت حقوق مصرف کنندگان تنظیم شده است، تا زمان ارسال دعوتنامه مشتریان محترم، به وجه پیش پرداخت، سود مشارکت و جریمه دیرکرد مطابق مفاد مندرج در قرارداد، تعلق خواهد گرفت.
• مطابق قرارداد تنظیمی با مشتریان محترم، مبنای محاسبه قیمت خودرو ، قیمت مصوب شرکت می باشد که تعیین قیمت محصولات بر اساس قیمت تمام شده محصولات ناشی از خرید مواد اولیه بر اساس قیمت رسمی ارز در سیستم بانکی در زمان تسویه اسناد اعتباری خرید خارجی، ترخیص کالا و همچنین اثرات ناشی از تغییر شاخص های اقتصادی متاثر بر عوامل تولید صورت می گیرد.
• در صورتی که هر یک از مشتریان محترم به هر دلیل درخواست وجه پیش پرداخت خود را داشته باشند ، می توانند با ارائه درخواست انصراف از خرید خود، مبلغ واریزی به همراه سود مشارکت و جرائم تاخیر دریافت کنند.
نظرات
 
 
 
کامران 1397/9/6
تنها راه تجمع جلو شرکت تا زمانی که این کار صورت نگیره آقایون خودرو تحویل نخواهند داد ثبت نام هاوال قبل از شروع تحریم خوررو بوده مدیران بهمن پول گرفتن حالا خودرو تو بازار آزاد میفروشن برای ثبت نامی ها هم ابشن گذاشتن بیاین پولتون پس بگیرید چهارده درصد
محمد 1397/9/7
جیک جیک مستونت بود ، فکر زمستونت بود ؟ وقتی ماشین رو از طریق دلال های محترم دو برابر قیمت تو پاچه خلق الله میکردین به یاد روز حساب نبودید ؟
فریب خورده 1397/9/7
ثبت نام که قبل تحریم ها بود، پولهایی که از مردم گرفتید چکار کردید؟ تحریم که معلوم بود از چه تاریخی اجرایی میشه، چرا پیش بینی نکردید؟ یا بی عرضه و بی کفایتید یا فرصت طلب و کلاه بردار ؟
من زمانیکه هاوال ثبت نام کردم قیمت 104 م بود الان که قیمت ها 2 تا 3 برابر شده میگید بیا پولتو بگیر؟ احتمالا بعد چند ماه هم که بخواید ماشین تحویل بدید افزایش قیمت 60-70 میلیونی میدید به بهانه دلار . " لا اقل پولی رو که ما دادیم باید در زمان ثبت نام به نرخ دلار روز تحویل حساب کنید"
Mahdi 1397/9/9
معلوم نیست مردم رو چی فرض کردند با پولی که از ما گرفتند ماشین رو به قیمت آزاد فروختند حالا که موعد تحویل شده میگن ماشین نیست . خدا لعنت کنه کلاه برداران دولتی و شبه دولتی رو. شروع تحریم ها مشخص بوده و مطمئنا این آقایون قطعات رو خریدند و آوردند ولی دردشون الان قیمته که میخوان ببرند بالا درست مثل b30

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران