کمبود کاغذ، مشکل اصلی صدور گواهینامه

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سرهنگ علی فکری رئیس پلیس راهور همدان اظهار داشت: در حال حاضر کمبود کاغذ مشکل اصلی صدور گواهینامه محسوب شده و کارآموزان پس از قبولی و ثبت اطلاعات در سایت، مدتی طول خواهد کشید تا گواهینامه به دستشان برسد و باید صبور باشند.
به گزارش خودرو بانک و به نقل از اخبار خودرو، سرهنگ فکری ادامه داد: این معضل مختص استان همدان نبوده و کل کشور با این مشکل روبه‌رو است و در صورت تامین کاغذ و مواد اولیه صدور گواهینامه به سرعت انجام خواهد شد. در حال حاضر به دلیل کمبود کاغذ و مواد اولیه متقاضیان برای دریافت گواهینامه خود یک هفته تا یک ماه منتظر می‌مانند.
وی در ادامه بیان داشت: تعداد دیگری از متقاضیان هم پس از مدتی به راهنمایی و رانندگی مراجعه کرده و پیگیر گواهینامه خود می شوند که بسیاری از این مراجعه کنندگان با ثبت آدرس اشتباه موفق به دریافت گواهینامه خود نشده و این موضوع ربطی به کمبود کاغذ و مواد اولیه ندارد. وی در پایان افزود: ثبت نام و صودور کارت های سوخت مربوط به پلیس راهور نیست و شهروندان برای ثبت نام به مراکز پلیس +10 مراجعه کنند.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/9/7
خداروشکر روز به روز بیشتر میفهمیم که تحریم ها هیچ اثری نداره!!!
Alireza 1397/9/7
جالب اینجاست که مملکت ما مواد اولیه کاغذ نداره تا کاغذ تولید کنه اونوقت واسه دنیا شاخ ک شونه میکشه!!!
  • آرمان 1397/9/8
    دوست عزیز جهت اطلاع مملکت در کوچکترین چیزها وابسته هست و تمامی شعارها جهت شادی ملته،
سارا 1397/9/10
یارو رانندگی دیگه یادش رفته، از برج ۶ امسال نیومده گواهینامه! واقعا ما مسخره هستیم؟
رضا 1397/9/15
سلام منم از شهریور منتظرم اما هنوز نیومده

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران