مرسدس GLC در برابر پورشه ماکان تورو؛ رقابت کراس اوورهای آلمانی در مجله تاپ گیر + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
مرسدس بنز GLC63 S توانسته با ثبت زمان 7:49.3 ثانیه سریع ترین زمان را در کلاس خود به ثبت برساند. این SUV پانصد اسب بخاری حتی شتاب صفر تا 96 کیلومتری بهتر از سوپر اسپرت AMG GT R دارد.
اما برای درک بهتر توانایی های این خودرو تیم تاپ گیر تصمیم گرفته اند تا رقیب آلمانی دیگری را برای GLC63 S فراهم کنند و آن پورشه ماکان توربو با پکیج پروفرمنس است.
برای قیاس توانایی های دو خودرو باید بدانید که ماکان که خودروی قدیمی تری نیز در مقایسه با GLC63 S است به موتور 3.6 لیتری شش سیلندر توربو مجهز است که 434 اسب بخار قدرت و 600 نیوتون متر گشتاور دارد و شتاب آن 4.4 ثانیه است.
در سمت مقابل مرسدس بنز با موتور 4 لیتری هشت سیلندر توربو به قدرت 503 اسبی و گشتاور 700 نیوتون متری قرار دارد. در ادامه شما را به دیدن این ویدیوی درگ جذاب دعوت می کنیم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران