علیرغم کاهش نرخ ارز؛ کاهش 30 تا 40 درصدی قیمت خودرو در بازار محقق نشد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بنا به گفته های اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران انتظار می رفت که افت بیش‌ از 2هزار تومانی نرخ ارز سبب شود که قیمت خودرو حداقل 30 تا 40 درصد در بازار آزاد کاهش یابد اما این کاهش قیمت تنها نوسانات یک تا 2 میلیونی قیمت خودروهای داخلی را سبب شده است.
به نقل از سایت دنیای خودرو، به‌گفته سعید موتمنی، انتشار برخی خبرها باعث شد شرکت‌های خودروساز تا زمان اعلام قیمت‌های جدید، خودرو به بازار عرضه نکنند که همین وضعیت تحویل خودروهای پیش‌فروشی را با تاخیر و عدم انجام تعهدات شرکت‌ها همراه کرده است.
نظرات
 
 
 
سهیل 1397/9/12
لطفا یکی از مدیران عامل شرکت های خودرو سازی پاسخ سوال منطقی ایشون رو بده؟حرف حساب که جواب نداره.
محمد 1397/9/12
فقط احتکار و فقط احتکار بلدن...!
رسما این اواخر دارن از عبارات "عرضه قطره چکانی" یا "عدم تزریق خودرو به بازار" در صورت گرون نشدن خودرو صحبت میکنن که یعنی رسما دارن میگن خودرو داریم ولی تا گرون نکنید خودرو نمیدیم به بازار!!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران