جدیدترین قیمت خودرو در بازار تهران + جدول

با وجود کشف قیمت خودروهای داخلی در سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و ارسال لیست مربوطه به ستاد تنظیم بازار، دولت همچنان از ابلاغ آن خودداری می‌کند و به‌نظر می‌رسد این تعلل، ریشه در بیم دولت از تبعات اجتماعی افزایش قیمت خودرو دارد. به خصوص که گفته می شود رئیس جمهور نیز با افزایش قیمت خودروها مخالف است و خواهان حفظ قیمت های فعلی حتی با وجود زیان ده بودن تولید خودرو در کارخانه های خودروسازی و زیان به قطعه سازان است.
به‌عبارت بهتر، دولت اگرچه به رشد هزینه‌های تولید در صنعت خودرو (به واسطه صعود قیمت ارز و مواد اولیه) واقف است، با این حال هنوز جسارت لازم برای ابلاغ قیمت‌های جدید را پیدا نکرده و از همین رو، به‌نوعی در این ماجرا دست دست می‌کند. حال پرسش اینجاست که هزینه این سرکوب قیمت در خودروسازی، با کیست؟
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد:
 جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد

جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد

نظرات
 
 
 
Bj 1397/9/13
شما نمیخاد سنگ اینارو ب سینه بزنی کدوم ضرر؟؟ نکنه از مریخ اومدی این اشغال ها ک میدن دست مردم یک پنجم قیمت حتی کمتر پاشون در میاد
حمید 1397/9/14
ضرر میدن جمع کنن واردات آزاد بشه ما به جای پراید ماشین خارجی سوار شیم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران