همکاری عجیب موبایل ساز چینی وان پلاس با گروه مکلارن؛ دوستی شرق و غرب

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
وان پلاس به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان گوشی های منحصربه فرد هوشمند، یک همکاری جدید با شرکت خودروسازی مکلارن آغاز کرده و قرار است که در مرکز تکنولوژی مکلارن و در تاریخ 11 دسامبر سال جاری، یک محصول جدید رونمایی کند که جزییات بیشتر آن پس از رونمایی رسمی در خودروبانک مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
درحال حاضر هیچ جزییات رسمی درباره همکاری مشترک این دو غول خودروسازی و دنیای تکنولوژی منتشر نشده است، اما گفته می شود که این دو شرکت یک تفاهم نامه همکاری طولانی مدت برای مشارکت در زمینه فناوری امضا کرده اند و طبق گفته منابع فعال در حوزه تکنولوژی، این همکاری در ابتدای راه شامل راه اندازی یک نسخه محدود از گوشی هوشمند "وان پلاس T6" در مدل های "مکلارن ادیشن" خواهد بود.
این برای اولین بار است که شرکت "وان پلاس" با تولید کنندگان اتومبیل وارد همکاری می شود، با این حال غول تکنولوژی "Oppo" که شرکت "وان پلاس" یکی از زیرمجموعه های آن به شمار می رود، چند ماه پیش یک نسخه محدود از گوشی هوشمند "دیسکاور X" در مدل "لامبورگینی ادیشن" معرفی کرده است که دارای سریع ترین سیستم شارژ در بین تمامی اسمارت فون های جهان خواهد بود و می تواند تفسیر مناسبی از سرعت بالای محصولات لامبورگینی در دنیای تکنولوژی باشد.
مدیر بخش مسابقات شرکت خودروسازی مکلارن اعلام کرد: دو برند "وان پلاس" و "مکلارن" دو مترادف سرعت و قدرت هستند که یکی از آنان در دنیای تکنولوژی و دیگری در صنعت خودروسازی وظیفه خود را به خوبی انجام داده اند و محصولاتی پرقدرت و پرسرعت خلق کرده اند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران