جنگ داخلی میان فرزندان پورشه، پانامرا هیبریدی سریع تر است یا 911؟ + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
تاکنون مسابقات درگ بسیار زیادی میان خودروهای مختلف بازار شکل گرفته است تا هرکدام برتری خود را نسبت به یکدیگر ثابت کنند، اما امروز یک جنگ داخلی میان محصولات پورشه شکل گرفته تا نشان دهند کدامیک سریع‌تر از برادر دیگر خود است که فیلم آن توسط گروه خودروبانک آماده شده و در انتهای مقاله بارگذاری شده است که پیشنهاد می‌کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.
در این جنگ داخلی، دو خودروی معروف و پرمخاطب پورشه یعنی "پورشه 911 توربو S " و دیگری هم خودروی شوتینگ بریک لوکس پورشه یعنی خودروی "پانامرا توربو S هیبریدی" قرار دارد که هیچکدام طرف دیگری را نمی‌گیرد و برای اثبات برتری خود تلاش می‌کنند. حال باید دید که آیا خودروی پورشه پانامرا می تواند برادر اسپرت خود را شکست دهد؟
قبل از تماشای فیلم بد نیست بدانید که خودروی پورشه پانامرا توربو S با سیستم محرک هیبریدی در مقابل برادر کوچک تر خود قرار گرفته است و به خاطر ابعاد و اندازه اتومبیل و همچنین تجهیزات بکار رفته در آن، وزن کلی پانامرا به چیزی حدود 2310 کیلوگرم می رسد که بسیار بیشتر از وزن 1600 کیلوگرمی پورشه 911 خواهد بود، اما باید به این نکته توجه داشت که خودروی پورشه پانامرا از یک سیستم محرک هیبریدی بسیار خوب و متشکل از یک موتور هشت سیلندر توربوشارژر 542 اسب بخاری و همچنین از یک موتور الکتریکی 134 اسب بخاری استفاده می کند که مجموع قدرت 671 اسب بخاری و گشتاور 850 نیوتن متری آن باعث شده تا به شتاب صفر تا صد 3.4 ثانیه و همچنین سقف سرعت 310 کیلومتر برساعت دست پیدا کند، این درحالیست که خودروی پورشه 911 باوجود وزن کمتر 1600 کیلوگرمی، خروجی قدرت کمتر 580 اسب بخاری نیز در اختیار دارد که برخواسته از یک موتور شش سیلندر توربوشارژر است.

نظرات
 
 
 
میلاد 1397/9/20
قبول نیست پانامرا داشت کج میرفت.😂😂😂

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران