مونتاژ چه خودروهایی در کشور متوقف شده است؟ از هیوندای i20 تا لیفان x60 و MG 360

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بنا بر جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت مهرماه امسال تولید خودروهای سواری هیوندای i۲۰، لیفان ۸۲۰، لیفان X۶۰، لیفان X۵۰ و MG۳۶۰ متوقف شده است.
به نقل از ایسنا، این اتفاق در صورتی رخ داده که 720 دستگاه هیوندای آی20، 192 دستگاه لیفان 820،1161 دستگاه لیفانX60 و 585 دستگاه لیفان X50 در شرکت کرمان موتور و 20 دستگاه MG360 دنده ای در شرکت صنعت خودرو آذربایجان از ابتدای سال 96 تا انتهای مهر ماه سال مذکور تولید شده است.
از 5 خودروی نام برده شده 4 خودرو در شرکت کرمان موتور تولید شده و یک خودرو نیز حاصل خط تولید شرکت صنعت خودرو آذربایجان است.
این دو خودروساز تاکنون در مورد دلایل توقف تولید این محصولات خود توضیحی ارائه نکرده اند.
نظرات
 
 
 
tiam 1397/9/18
سلام
خودرو بانک عزیز لطفا آمار امسال شفاف بفرمایید آمار سال 96 با چه هدفی به خبر عنوان میکنید . لطفا از ابتدای سال نود و هفت بفرمایید چون خبرها در خودروسازی صنعت آذربایجان جور دیگریست.
  • کوشا 1397/9/19
    اگه منظورتون فروش روی هوای خودرو ها است که مشکل از جای دیگریست!!!
    در غیر این صورت خوشحال می شوم که اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید.
    ضمن اینکه در خبر اعلام شده که از مهر ماه 96 تا حالا خودرویی تولید نشده.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران