واکنش تاریخی سازمان تعزیرات به افزایش قیمت محصولات ایران خودرو

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
داستان افزایش قیمت خودروهای داخل پایان نداشته و این روزها همچنان خبرساز است. تعدادی از خودروسازان بدون داشتن مجوز لازم اقدام به افزایش قیمت محصولات خود کرده اند.
به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سید یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا افزایش قیمت تعدادی از محصولات ایران خودرو که قرار است از روز شنبه ثبت نام شود، مجوز دارد یا نه، اظهار کرد: بر اساس اعلام وزیر صنعت، معدن و تجارت هرگونه افزایش قیمتی باید از سوی سازمان حمایت از مصرف کنندگان اعلام شود و چون هنوز نرخ رسمی از سوی این سازمان اعلام نشده است، هرگونه افزایش قیمت، گران فروشی محسوب می‌شود و تخلف است.
عجیب تر آنکه وزیر صنعت در واکنش به این افزایش قیمت ها، حرکت ایران خودرو را خلاف قانون ندانسته و در نهایت سازمان حمایت از مصرف کنندگان را مسئول موضع گیری در این خصوص عنوان کرده است.
نظرات
 
 
 
Bj 1397/9/18
عجب خر تو خریه..
حاج حسين 1397/9/18
اگر تو فوتبال هم اينقدر خوب پاس كاري مي كرديم ، خوب بودا .
  • فرهاد 1397/9/19
    داداش پاسکاری نیست.یه سفره ای پهنه ، همه با هم دارن میخورن به خوشی.همه به جز مردم
SINA 1397/9/18
الحمدالله دزد خونست.بگین شتیل حمایت از حقوق مصرف کننده رو بدن تا مجوز بدن!
Moein 1397/9/18
این کجا واکنش تاریخیه؟!
ایرانخودرو چهار روز پیش فروش فوری با قیمت افزایش داشته داشت پس چی شد قضیه اش؟
وقتی قیمت های جدیدشو تو رسانه ها منتشر کرده، کی باهاش تا حالا مخالفت کرده؟
علی 1397/9/19
ملت هر چی می شنوه به مسئولین اعتماد میکنه ،اما این جواب اعتماد ملت نبود ،در ضمن هر کی هم خواست اعتراض کنه ،چندتا سهام ایرانخودرو بهش میرسه و دیگه صداش در نمیاد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران