خودروسازی یزد به نمایندگی از BAIC به نمایشگاه خودرو شهرآفتاب می آید

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
شرکت خودروسازی یزد که شریک برند بایک چین در تولید خودروهای گروه کار و تجاری و خانواده ون است، محصولات خود را در سومین نمایشگاه خودرو تهران به نمایش در می آورد.
سومین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو تهران در دی ماه سال جاری میزبان یکی از نوپا ترین خودروسازان ایرانی است که فقط حدود یک سال از آغاز فعالیت آن شرکت در بازار رقابتی ایران می گذرد.
شرکت خودروسازی یزد که به صورت خاص در تولید خودروهای گروه کار و تجاری و ون فعالیت می کند، سال 96 با عقد قرارداد با خودروسازی «بایک» چین پا به عرصه تولید خودروهای کار و تجاری گذاشته است.
این خودروسازی داخلی به عنوان شریک تجاری برند «بایک» در ایران با خودروهایی همچون وانت T205 باری، وانت T205 کانتینری، وانت T205 یخچال دار و ون کارگو وارد بازار پر رقابت گروه کار و تجاری شده است.
هر چند به طور رسمی مدل خودروهایی که خودروسازی یزد به نمایشگاه می آورد اعلام نشده است اما انتظار می رود که این شرکت به نمایش کاربری های مختلف تولید شده در خط تولید خود در سومین نمایشگاه خودرو تهران بپردازد.
سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران از 18 تا 21 دی ماه سال جاری در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران برگزار خواهد شد.
نظرات
 
 
 
mehdi 1397/9/19
نوپا ترین خودروسازان ایرانی !!!!!!!!!است ---------------------------------------------------
بازار رقابتی ایران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لطفا به کلمات قبل علامت تعجب دقت کنید
بنظرتون اسمشو بزاریم "دلالی شیک " بهتر نیستتتت

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران