انتشار گزارش کیفی در شاتا

روزنامه «دنیای‌اقتصاد» سه‌شنبه گذشته در گزارشی با عنوان «کیفیت پاییزی خودروهای داخلی» به ارزیابی کیفی خودروها در آبان‌ماه پرداخت. با انتشار این گزارش، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران جوابیه‌ای به این مضمون ارسال کرده است.
«گزارش ارزشیابی کیفی خودروهای ساخت داخل در آبان‌ماه ۹۷ همانند ماه‌های گذشته پس از انتشار خبر مربوط به آن در پرتال وزارت صنعت، معدن و تجارت (شاتانیوز) در تاریخ ۱۹/ ۰۹/ ۱۳۹۷، در سایت اینترنتی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شده است.لازم به ذکر است مطابق ضوابط اعلام‌شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت شرکت بازرسی می‌تواند گزارش ارزشیابی کیفی خودروهای مورد ارزیابی خود را پس از انتشار آن توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت برای اطلاع‌رسانی به مخاطبان در سایت خود منتشر کند و این قاعده تاکنون مورد تاکید و اجرا توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران است.»
نظرات
 
 
 
علیرضا 1397/9/24
من رفتم خوندم شما هم برید بخونید خنده داره
بر چه حساب و مبنایی ستاره دادن؟؟؟؟
یه اشغالی مثل پراید111 چرا باید 2تا ستاره بگیره؟؟
تمام خودروها به جز خودروهای چینی که خودشون بین ماشین های بی کیفیت دنیا به حساب میان قدیمی هستن مثل سوزوکی که بیش از 10ساله داره تولید میشه...
هیچ کس برای مردم کار نمیکنه.هیچ بخش از این کشور باعث سربلندی مردمش نشده...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران