9000 خودرو وارداتی با تخلف ثبت سفارش شدند؛ افزایش شمار تخلفات

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
عباس جعفری، دادستان تهران صبح روز گذشته در مصاحبه با خبرگزاری های داخلی در خصوص پرونده مربوط به تخلفات سایت ثبت سفارش خودرو توضیح داد که طی 14 روز گذشته دو متهم دیگر دستگیر شده و به نظر می رسد که روند تحقیقات مربوط به این پرونده رو به پایان است.
به نقل از میزان، وی در این خصوص توضیح داد که گزارشات قبلی ارائه شده از سوی وزارت اطلاعات و وزارت صمت نشان می داد که در دوره محدودیت واردات در حدود 46 هزار ثبت سفارش صورت گرفته که از این تعداد حدودا 6500 خودرو به صورت غیرقانونی وارد کشور شده اند اما گزارشات جدید خبر می دهد که در واقع در حدود 9 هزار مورد ثبت سفارش غیرقانونی صورت گرفته است. به این ترتیب و بر اساس گزارش های جدید تعداد خودروهایی که به صورت غیرقانونی ثبت سفارش شده اند بیشتر بوده و در حدود 9 هزار مورد است.
وی همچنین در انتها در خصوص این پرونده توضیح داد که در حدود 10 تا 15 نفر ادمین سایت مربوط به ثبت سفارش خودرو بوده اند که شناسایی شده و برخی از آن ها نیز دستگیر شده اند.
نظرات
 
 
 
ملت ایران 1397/9/25
آقای جعفری؛
بعد از 40 سال خودروسازان میگن نمیتونن حتی پراید بسازند؟ چکار میکردند؟
40 سال بطالت، عدم نوآوری، خون هموطنانمان، دروغ و فریب و...
خودروسازان رو محاکمه و به شدت مجازات کنید.
البته اگه دوست دارید...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران