کرمان موتور شرایط فروش لیفان X60 را اعلام کرد + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
کرمان موتور شرایط فروش اقساطی لیفان X60 را با قیمت قطعی 135 میلیون تومان اعلام کرد. پیش پرداخت پیش بینی شده 54 میلیون تومان با بازپرداخت 12 تا 36 ماهه خواهد بود.
همچنین دو پیش پرداخت 67.5 میلیون تومانی و 81 میلیون تومانی دیگر با باز پرداخت 12 تا 36 ماه نیز در نظر گرفته شده است.
علاقه مندان برای شرکت در این شرایط فروش می توانند از تاریخ 1 تا 15 دی ماه به سایت این شرکت یا یکی از نمایندگی های مجاز آن مراجعه نمایند.
زمان تحویل خودروی مذکور در این طرح یک ماهه بوده و سود تاخیر نیز 2.5 درصد به صورت ماهیانه می باشد.
شرایط فروش لیفان X60

شرایط فروش لیفان X60

نظرات
 
 
 
شایان 1397/9/29
من نمیدونم الان بعد از سه چهار سال بعد از عرضه این ماشین با این کیفیت پایین داشبورد و طراحی ضعیف و موتور کسل کننده کی توی این گرونی پولشو میده برای این؟
Bj 1397/9/29
یعنی واقعا کسی هست ک این لگن رو با این قیمت بخره واقعا اگه کسی اینکارو کنه به عقل و فهمش باید شک کرد
وجدان ژاپن 1397/9/29
خدایا ما چه گناهی کردیم
کیوان 1397/9/29
یا ما مردم از دنیا بی خبریم یا آنهایی که خودروها را درایران قیمت گذاری میکنند، خودروبانیروی محرکه ضعیف و کیفیت ساخت آنچنانی 135 میلیون تومان واقعا خجالت دارد،خودرو برای قطعه مدتها باید منتظر بماند
هیچکس پاسخگو نیست،ولی به وقت قیمت گذاری چون سفره رنگین است همه هستند،مافیا یقینا شاخ داردوالا تا به حال با آن مقابله وجلو
افزایش قیمتها گرفته می شد.
علیرضا 1397/9/29
هه :)
خود ایکس 60 هم فکر نمیکرد یه روز لاکچری بشه!
Mohsen 1397/9/30
به هر حال عده اي از شهروندان در حال حاضر اين خودرو رو دارن و شايد در حال حاضر هم قصد خريدش رو شايد داشته باشن. توهين كردن به مردم و سليقه هاشون دون شأن و احترام هستش. لطفاً مراتب ادب رو رعايت كنين دوستان.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران