قیمت خودروهای داخلی در روز پنجشنبه 29 آذرماه + جدول

به لطف کاهش نرخ ارز در آذرماه 97 و تثبیت نسبی آن در روزهای گذشته، این روزها شاهد یک آرامش نسبی و همچنین کاهش قیمت پلکانی برخی از خودروهای موجود در بازار هستیم و برای چند روز گذشته قیمت خودروهای تولید داخل با کاهش نسبتا خوبی همراه بوده است. به عنوان مثال چانگان CS35 نسبت به 26 آذرماه کاهش قیمت 2 میلیون تومانی تجربه کرده است و یا خودروی پارس تندر و ساندرو استپ وی دنده‌ای با کاهش قیمت 1 میلیون تومانی همراه بوده‌اند. البته به غیر از خودروی رانا و یا پژو 206 دنده ای که نسبت به 26 آذرماه 97، افزایش قیمت بسیار ناچیزی تجربه کرده‌اند که برای اطلاع از جزییات قیمت می‌توانید به جدول زیر توجه داشته باشید.

قیمت خودروهای داخلی در روز پنجشنبه 29 آذرماه

قیمت خودروهای داخلی در روز پنجشنبه 29 آذرماه

نظرات
 
 
 
امیر 1397/9/30
درسته کلا خیلی رفته بالا و خدارا شکر روبه کاهشه
محمد 1397/10/1
این بازار با این شرایط محکوم به شکسته ، ملت پول خرید ندارن و با این روند کلیه شرکت های خودروسازی و مشاغل وابسته ورشکست خواهند شد به زودی

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران