نگاهی به مشخصات و ویژگی های کیا سراتو 2019

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
شاخه استرالیایی کیاموتورز، مشخصات و قیمت مدل هاچ بک سراتو 2019 را اعلام کرد و همچنین اطلاع داد که تا پایان امسال مدل سدان این خودرو نیز وارد بازار خواهد شد.
قیمت این خودرو از حدود 14 هزار دلار آغاز می شود و در سه تیپ اس، اسپرت و اسپرت پلاس عرضه خواهد شد. از ماه آینده مدل توربو هم با نام GT وارد بازار می شود.
امکانات استاندارد مدل پایه، شامل سیستم ترمز خودکار، سیستم هشدار تصادف از جلو، رادار بین خطوط، دوربین دید عقب با خطوط راهنما، رینگ های 16 اینچی، نمایشگر لمسی 8 اینچی، اپل کارپلی، اندروید اتو و کروز کنترل هستند.

کیا سراتو 2019

کیا سراتو 2019

موتور این مدل 2 لیتری بدون توربو بوده و می تواند 150 اسب بخار قدرت و 192 نیوتون متر گشتاور تولید کند. این مدل به گیربکس 6 دنده اتوماتیک مجهز است.
مدل اسپرت امکانات بیشتری مانند رینگ 17 اینچی، سیستم رهیاب ماهواره ای یکپارچه با قابلیت نمایش اطلاعات ترافیک، فرمان و دسته دنده چرمی و صندلی های جلوی اسپرت دارد. مدل اسپرت از قوای فنی مشابه با مدل اس برخوردار است.
در مدل های اس و اسپرت با پرداخت 1000 دلار می توان پکیج Safety را دریافت کرد که شامل سیستم تشخیص عابر و دوچرخه سوار، کروز کنترل هوشمند، سیستم هشدار نقطه کور، سیستم هشدار خودروی پشت سر، آینه های تاشوی برقی و فرمان چرمی برای مدل اس می شود.

کیا سراتو 2019

کیا سراتو 2019

مدل بعدی مدل اسپرت پلاس است که به صورت استاندارد به سیستم تشخیص عابر پیاده و دوچرخه سوار، سیستم ورود و استارت بدون کلید، تودوزی چرمی، آینه های تاشوی برقی، تهویه خودکار و خروجی تهویه برای سرنشینان عقب مجهز است.
در مدل اسپرت پلاس با پرداخت 500 دلار می توانید پکیج Safety2 را دریافت کنید که شامل سیستم هشدار نقطه کور و سیستم هشدار خودروی پشت سری می شود.
مدل GT هم که امکانات آن بعدا اعلام خواهد شد به موتور 1.6 لیتری توربو مجهز است که می تواند 201 اسب بخار قدرت و 265 نیوتون متر گشتاور تولید کند.
نظرات
 
 
 
ahmadreza 1397/10/4
ما هم اینجا نسل های قبلشو میخریم نزدیک 300 میلیون
الی برکت الله !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران