شرایط فروش لیفان X60 ویژه نیمه اول دی ماه + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
کرمان موتور به عنوان نماینده برندهای جک و لیفان در ایران، شرایط فروش لیفان X60 ویژه نیمه اول دی ماه را اعلام کرد. در این طرح فروش، مشتریان می توانند به صورت نقد و اقساط، این خودرو را خریداری کنند. لیفان X60 در بازار ایران، رقیب مستقیمی برای ام وی ام X33s محسوب می شود.
برچسب قیمتی این خودرو 135 میلیون تومان اعلام شده است. پرداخت مبلغ مذکور در فروش نقدی به صورت یکجا و در فروش اقساطی در 3 بازه 12، 24 و 36 ماهه امکان پذیر است. زمان تحویل 2 ماهه بوده و تاخیر در تحویل خودرو شامل 2.5 درصد سود است.
متقاضیان می توانند از 4 تا 15 دی ماه در این شرایط فروش شرکت کنند.

شرایط فروش لیفان X60

شرایط فروش لیفان X60

نظرات
 
 
 
حسن 1397/10/5
یعنی کسی استقبال میکنه!!!؟؟؟؟؟ واقعا کشورهای پیشرفته تو حیرت این مدل فروشها هستن. خاک برسر مدیران فروش شرکتهای بی اصل و نسبی مانند تویوتا و بنز ... . کلاس مدیریت نرفتن که گاراژی اومدن شدن مدیر ارشد فروش تویوتا و بنز ......احسنت کرمان خودرو احسنت

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران