هدیه کریسمسی فورد به عاشقان سرعت و دریفت با نسخه 900 اسبی رپتور + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
کریسمس نزدیک است و بسیاری از مردم جهان خود را برای تحویل سال نوی میلادی آماده می کنند و شرکت های بزرگ هم از این فرصت استفاده کرده و محصولات خود را با حال و هوای کریسمس تبلیغ می کنند، اما همه چیز تبلیغ نیست و گاهی اوقات در شیرین کاری و یا کارهای جالب و هیجان انگیز هم چاشنی کریسمس اضافه می شود، همچون سری فیلم های شرکت "مانستر انرژی" و "تویو تایر" که نسخه جدید آن حال و هوای کریسمس گرفته و با کارهای شگفت انگیز و دریفت هیجان انگیز یک دستگاه فورد F-150 رپتور بر روی جاده های شنی و به پاکردن گرد و خاک بسیار، یک هدیه ارزشمند به علاقه مندان دنیای خودرو هدیه کرده است.
ماشینی که در ویدیو شاهد آن خواهید بود، در واقع خودروی فورد F-150 رپتور برای مسابقات "پرو4" است که شاسی آن به شدت تقویت شده، جعبه دنده 6 سرعته دارد، چهره آن کاملا تغییر کرده و حالا یک هیولای 900 اسب بخاری زیر کاپوت خود پنهان کرده است که با هدایت این نیروی بسیار زیاد به سمت چرخ ها و کنترل آن توسط "کایلی لدانک" ، عملکردی خارق العاده از این اتومبیل به نمایش گذاشته می شود که می توانید جزییات آن را به همراه یک درخت کریسمس بر روی سقف اتومبیل در زیر شاهد باشید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران