پنج ماشین برتر سال 2018 از دید جرمی کلارکسون

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
مهرماه امسال جرمی کلارکسون نظر شخصی خود را اعلام کرد و بهترین خودروی سال را معرفی کرد، اما حالا با پایان سال 2018 میلادی و شروع سال جدید، جرمی کلارکسون لیستی از 5 خودروی تست شده در سال 2018 میلادی منتشر کرده است که از بهترین تجربه های رانندگی جرمی کلارکسون در سال 2018 میلادی بوده و از بین 28 خودروی مختلف انتخاب شده است.
مهم‌ترین خودرویی که جرمی کلارکسون از آن به عنوان یکی از بهترین خودروهای سال یاد کرده است و حتی بسیاری از خودروهای معروف بازار از خانواده فراری، بوگاتی و یا حتی برند مورد علاقه جرمی کلارکسون یعنی مرسدس بنز را کنار گذاشته است، سوپراسپرت معروف و یکی از سریع‌ترین خودروهای پیست نوربرگ رینگ آلمان، یعنی "لامبورگینی هوراکان پرفورمانته" خواهد بود که طبق اظهارات جرمی کلارکسون، بهترین وسیله برای درمان افسردگی هر شخص و تامین آدرنالین مورد نیاز بدن است. او می‌گوید که شما به خوبی قدرت را پشت سر خود احساس می‌کنید و این موضوع می‌تواند بهترین گزینه برای راننده وسایل نقلیه سوپراسپرت باشد.

لامبورگینی هوراکان پرفورمانته

لامبورگینی هوراکان پرفورمانته


دومین گزینه در لیست 5 خودروی برتر رانده شده توسط جرمی کلارکسون، یکی دیگر از سریع ترین خودروهای پیست نوربرگ رینگ آلمان و همچنین از برندی خواهد بود که جرمی کلارکسون علاقه ای به آن ندارد و همیشه از آن انتقاد می کند، پورشه 911 GT2 RS دومین خودروی لیست جرمی کلارکسون خواهد بود و توانسته حتی توجه مخالفان خود را به خوبی جلب کند.
دیگر خودروهای لیست جرمی کلارکسون هم به ترتیب "آلپینا B5"، "استون مارتین ونتیج" و همچنین "بنتلی کانتیننتال GT" خواهد بود که به ترتیب بهترین خودروهای رانده شده توسط جرمی کلارکسون در سال 2018 میلادی لقب گرفته اند.
نظرات
 
 
 
ali 1397/10/12
فقط پارس elx موتور زانتیا.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران