ساخت پاوربانک برای ماشین های الکتریکی فولکس واگن

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
کمپانی خودروسازی فولکس واگن سخت به دنبال راه اندازی ناوگان وسایل نقلیه الکتریکی و همچنین خانواده معروف خود یعنی ID است که در آینده نزدیک به خیابان‌ها خواهند رسید، اما قبل عرضه وسایل نقلیه تمام الکتریکی و خانواده ID، کمپانی خودروسازی فولکس واگن در حال توسعه زیرساخت های لازم برای فعالیت بهتر آنان است و آخرین ایده فولکس واگن برای حمایت بیشتر، طراحی و ساخت پاوربانک های بزرگ مخصوص وسایل نقلیه الکتریکی خواهد بود.
همانند پاوربانک تلفن همراه و وسایل الکترونیکی، پاوربانک های فولکس واگن هم سیار هستند و امکان استفاده از آنان در هرجایی وجود دارد و با تخلیه شارژ کامل، امکان تعویض آنان با پاوربانک دیگر وجود خواهد داشت. در حال حاضر منابع خبری ادعا می کنند که شرکت خودروسازی فولکس واگن در حال آزمایش نمونه های اولیه این پاوربانک بوده و قرار است که اولین نمونه آن در نیمه اول 2019 میلادی و در شهر ولفنسبورگ راه اندازی شود و با رسیدن به سال 2020 میلادی تولید انبوه آن آغاز خواهد شد.

پاوربانک فولکس واگن

پاوربانک فولکس واگن


کمپانی خودروسازی فولکس واگن مدعی است که پاوربانک های بزرگ این شرکت دارای حجم 360 کیلووات بوده و امکان شارژ 15 وسیله نقلیه الکتریکی را به طور کامل خواهد داشت و به طور همزمان، 4 خودروی الکتریکی امکان شارژ دارند که از بین آنان 2 دستگاه امکان شارژ بوسیله جریان DC و دو اتومبیل دیگر امکان شارژ با جریان AC را خواهند داشت، هرچند این نوع پاوربانک امکان اتصال به برق داشته و همزمان با شارژ وسایل نقلیه الکتریکی می تواند انرژی از دست رفته خود را با جریان متناوب 30 کیلووات بازیابی کند و همچنین امکان شارژ مجدد با استفاده از انرژی خورشیدی و باد در نظر گرفته شده است که احتمالا در نسخه نهایی مورد استفاده قرار گیرد، اما در صورت کاربرد این پاوربانک در محلی که امکان شارژ مجدد آن وجود ندارد، به راحتی می توان پاوربانک دیگری را پس از تخلیه جایگزین آن کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران