افزایش فروش تویوتا با وجود افزایش نرخ سوخت در هند

دنیای اقتصاد : شرکت تویوتا‌موتور اعلام کرده است که میزان فروش محصولاتش در ماه دسامبر ۲۰۱۸، در هند افزایش ۱۰درصدی را نسبت به همین زمان در سال ۲۰۱۷ تجربه کرده است. تویوتا در ماه دسامبر توانست تا ۱۱ هزار و ۸۳۰ دستگاه از محصولات خود را در بازار هند به‌فروش برساند. از سوی دیگر دو خودرو اینووا و فورچونر تویوتا که از محصولات اصلی این شرکت در هند به حساب می‌آیند در تمامی سال ۲۰۱۸ رکورد فروش بالایی را از خود بر جای گذاشتند.
مدیرعامل تویوتا در هند در این باره گفت:« ما خشنود هستیم از آنکه تویوتا توانسته است با ثبت رکورد بالای فروش خود سال ۲۰۱۸ را به پایان برساند. این در حالی است که فاکتورهای منفی مانند افزایش نرخ سوخت و نیز سود بهره پیش‌روی مشتریان قرار داشته است. با این حال تویوتا توانسته است با توجه زیاد خود به کیفیت، امنیت و اطمینان‌پذیری نظر مشتریان هندی را به خود جلب کند.»
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران