بررسی قیمت هاوال H2 و بسترن B30 توسط سازمان حمایت

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
مدیرکل نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با صدور بخشنامه ای خطاب به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، قیمت هاوال و بسترن را اعلام کرد.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو، در بخشنامه مذکور قیمت فروش هاوال و بسترن به ترتیب در فروردین ماه به ترتیب 111 میلیون و 75 هزار تومان و 79 میلیون و 500 هزار تومان اعلام شده است.
در مردادماه قیمت هاوال اعلام نشده اما بسترن 93 میلیون و 750 هزار تومان قیمت گذاری شده است. 123 میلیون و 400 هزار و 106 میلیون و 800 هزار تومان نیز قیمت دو خودروی فوق در شهریور ماه می باشد. نکته حایز اهمیت این بخشنامه قیمت هاوال و بسترن در مهرماه است. هرچند تحویل هاوال به خریداران این خودرو در هاله ای از ابهام است اما این سازمان قیمت هاوال در مهرماه را 165 میلیون تومان و بسترن را 124 میلیون و 300 هزار تومان اعلام کرده است.
قیمت های فوق بر اساس مصوبه هیات مدیره شرکت بهمن موتور به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام شده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران