لیزینگ خودروهای کارکرده تویوتا و لکسوس در مرکز تخصصی تراست خودرو

این روزها با افزایش قیمت خودرو و در نتیجه کاهش قدرت خرید مردم، خودروهای نو، بسیاری از مشتریان خود را از دست داده اند و شاهد گسترش تمایل خریداران به خودروی کارکرده و دست دوم هستیم. اما خرید خودرو دست دوم مانند هر کالای دیگری، نگرانی هایی بابت سابقه ی مصرف کالا را در ذهن خریدار ایجاد میکند. وجود مجموعه ای تخصصی که بتواند خودروی کارکرده را به لحاظ فنی و سلامت تایید و ضمانت کند ضروری بنظر می رسد. تراست خودرو مرکزی راه اندازی نموده است تا در کنار خدمات خرید و فروش، خدماتی همچون ارزیابی تخصصی کیفی، گارانتی و پشتیبانی فنی به خودروهای کارکرده را نیز ارائه نماید. گفتنی است که این مجموعه با استانداردهای جهانی و با همکاری شرکت‌های نگین خودرو و ایرتویا به عنوان نمایندگان رسمی رنو و تویوتا در ایران راه اندازی شده است.

تراست خودرو

تراست خودرو


اما علاوه بر خرید و فروش نقدی خودروهای کارکرده، تراست خودرو به حدی ضمانت خود را معتبر میداند که حتی خودروهای کارکرده را بصورت اقساط و لیزینگی نیز به فروش می رساند. خودروهایی مانند رنو تالیسمان ، رنو کولیوس ، تویوتا راو4 و لکسوس NX200t همگی بصورت اقساطی قابل خرید هستند. همچنین شما می توانید خودروی کارکرده خود را برای فروش در اختیار تراست خودرو قرار دهید تا با بهترین قیمت و ضمانت آن را بفروش برساند.
تراست خودرو، تنها مرکز تخصصی خرید و فروش خودروهای کارکرده تویوتا، لکسوس و رنو، برای اولین‌بار با مشارکت شرکت‌های لیزینگ معتبر، امکان استفاده از خرید و فروش اقساطی را برای مشتریان خود فراهم نموده است.
خودروهای کارکرده تویوتا

خودروهای کارکرده تویوتا

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران