خودروهایی که بیشترین مردودی را در معاینه فنی داشتند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سعید قیصر مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سراسر کشور اظهار داشت: حدود 150 هزار مرکز معاینه فنی خودروی سنگین به سیمفا متصل شدند. به این ترتیب سازمان راهداری به سیمفا متصل شده و نظارت بر این مراکز بر عهده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایران جیب، وی ادامه داد: خودروهای سنگین برای گرفتن برگ معاینه فنی باید اطلاعات خودرو را در سیمفا ثبت کنند و با گرفتن کد تایید سیمفا، برگ گواهی معاینه فنی برای خودرو صادر می‌شود. وی در ادامه افزود: در تلاش هستیم تا با رمزگزاری دیتای ارسالی از دستگاه‌های تست مراکز معاینه فنی امکان تخلف را کاهش دهیم. ما در تلاش هستیم این کار طی دو هفته آینده انجام شود تا امکان دستکاری فایل‌های حاصل از تست خودروها کاهش یابد.
سعید قیصر در پایان تصریح کرد: در تست‌های معاینه فنی خودروهای سبک، سه خودرو بیشترین مردودی را در تست‌ها داشتند. خودروی پیکان در بین خودروهای سبک بیشترین مردودی و خودروهای نیسان و پراید نیز بعد از پیکان بیشترین مردوی را داشتند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران