خانواده پژو پارس ویژه دی ماه 97 قیمت گذاری شد + جدول

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
گروه صنعتی ایران خودرو ویژه دی ماه 97، قیمت محصولات خود را اعلام کرده است که در مقالاتی جداگانه به بررسی قیمت خانواده های مختلف ایران خودرو پرداخته ایم و حالا در این بخش به معرفی و بررسی قیمت های جدید خانواده پژو پارس خواهیم پرداخت.
باتوجه به جدول زیر و به نقل از ایران جیب، می توان گفت که قیمت تعیین شده برای خانواده پژو از 52 میلیون و 775 هزار و 700 تومان برای پژو پارس سال آغاز شده و در گران ترین مدل به نسخه پژو پارس سال دوگانه سوز با قیمت 54 میلیون و 914 هزار و 600 تومان ختم می شود که می توانید جزییات بیشتر آن را در جدول زیر شاهد باشید.

خانواده پژو پارس ویژه دی ماه 97 قیمت گذاری شد

خانواده پژو پارس ویژه دی ماه 97 قیمت گذاری شد

نظرات
 
 
 
محمد 1397/10/19
اول یه نگاه به آَغالی که میفروشی بنداز بعد به فکر چاپیدنه مردم باش ، از ماست که بر ماست ، اگه ملت نرن ثبت نام کنن انقدر پررو و وقیح نمیشن اینها
Moein 1397/10/19
هيچي گرون نشد...
مشکل مردم حل شد
خدا بده برکت

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران