تغییرات قیمت رانا در اطلاعیه جدید ایران خودرو + جدول

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین اطلاعیه خود، تغییرات قیمت خودروی "رانا" را اعلام کرده است تا از این پس مشتریان این شرکت با قیمت جدید نسبت به ثبت نام و تسویه حساب خرید این خودرو اقدام کنند.
طبق اعلام گروه صنعتی ایران خودرو، قیمت جدید رانا معادل 51 میلیون و 360 هزار تومان خواهد بود، این درحالیست که قیمت قبل اتومبیل معادل 39 میلیون و 500 هزار تومان بوده است تا حالا شاهد یک جهش قیمت حدودا 12 میلیون تومانی برای رانا باشیم.

تغییرات قیمت رانا

تغییرات قیمت رانا

نظرات
 
 
 
حجت عابدی 1397/10/19
یه مشت دزد کلاه بردارن ایرانخودرو خدا لعنتتون کنه که بعد تاخیرکه خودتون باعثش شدین 206که من 41خریدمو باید 55تومن تحویل بگیرم الاهی خدا این مدیران ایران خودرو به عذایه عزیزانشون بنشونه.
سکوت 1397/10/19
اقلا شفاف باشند و ارزبری هر ماشین رو اعلام کنند تا قیمت تموم شده برای کارخونه دستمون بیاد و بدونیم برای یه ماشین مثلا ایرانیزه شده چقدر داریم باج سیبیل پرداخت می کنیم!
رانا واقعا چی داره؟ که 51 میلیون قیمتش باشه؟ مگه درآمد مردم چقدر رشد داشته؟ من که با تمام وجود ناراضیم و همون 39 میلیونم واسه همچین ماشینی گرون می دونستم.
گیر قبایل آدم خوار می افتادیم اینقدر اذیتمون نمی کردند که این زامبی های انحصارطلب
امیر 1397/10/20
کسی که از این دزدا ماشین بگیره حقشه که عمون 50 تومن پول بده بجای این 50 تومن میرفتی کارکرده میگرفتی شماها هستین که این مفت خور رارو پرو میکنین بعدشم واستون چس کلاس میزارن
  • سکوت 1397/10/21
    چی بگیریم برادر مودبم؟؟؟ یه ماشین کارکرده هم که همین زامبی ها تولید کردند؟؟؟ یا ماشینی که زوارش در رفته هر روز یه جاش ناقص میشه؟ حق انتخابم داریم اصلا؟؟ ما فقط بین مرگ و تب می تونیم انتخاب کنیم! نمی دونی؟ قرار هست آقایون مافیای خودرو بهر قیمتی پولدار شن! میگن 150 هزار میلیارد مقروضند، نشستند حساب کردند هر کدوم از ما باید 10 تا 15 تومن بدیم که آب تو دلشون تکون نخوره!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران