قیمت جدید و شرایط فروش هیوندای آزرا از سوی کرمان موتور اعلام شد + جدول

شرکت خودروسازی کرمان موتور پیرو شرایط فروش دو مدل خودروی هیوندای "آزرا" و "النترا" که از هفته جاری ماه امسال آغاز خواهد شد، قیمت جدید محصولات خود را اعلام کرده است که در این مقاله سعی داریم مروری کوتاه بر روی قیمت جدید هیوندای "آزرا" و همچنین شرایط فروش آن در خودروبانک داشته باشیم.
باتوجه به اعلام شرکت خودروسازی کرمان موتور، دو موعد تحویل اسفندماه 97 و اردیبهشت ماه 98 در نظر گرفته شده است که ثبت نام کنندگان موعد تحویل اسفندماه امسال می‌توانند از قیمت پایین‌تر 648 میلیون تومانی استفاده کنند، اما ثبت نام کنندگان اردیبهشت ماه 98 نیاز به پرداخت هزینه 681 میلیون تومانی در شرایط فروش نقدی خواهند داشت، زیرا نسخه های گران تر هیوندای آزرا مدل 2019 هستند که می توانید جزییات بیشتر فروش و همچنین شرایط فروش اقساطی و پیش فروش آن را در جدول زیر شاهد باشید.

قیمت جدید و شرایط فروش هیوندای آزرا

قیمت جدید و شرایط فروش هیوندای آزرا

نظرات
 
 
 
هومن 1397/10/22
زندگی ما آدمای عادی تو ایران یه شوخی بی مزست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران