محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای خودروسازی در آمریکا کدامند؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
در روزهای گذشته ریز فروش خودروهای موجود در بازار ایالات متحده آمریکا را مورد بررسی قرار دادیم و گفتیم که سه خودروی پیکاپ فورد سری F، رم پیکاپ و همچنین خودروی شورلت سیلورادو پرچم دار فروش در بازار ایالات متحده آمریکا بوده اند. اما امروز در مقاله‌ای جداگانه سعی داریم به محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای خودروسازی فعال در بازار ایالات متحده آمریکا صحبت کنیم که آمار جالبی را در سال 2018 میلادی نشان می‌دهد.
باتوجه به جدولی که در انتهای مقاله قرار گرفته است، می‌توان گفت که شرکت خودروسازی فورد بهتر از تمامی خودروسازان فعال در بازار آمریکا عمل کرده و به لطف خودروی پیکاپ سری F در جایگاه نخست محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای خودروسازی بازار آمریکا با آمار فروش 2 میلیون و 386 هزار و 588 اتومبیل در سال 2018 میلادی قرار گرفته است و بعد از آن شاهد دو کمپانی خودروسازی "تویوتا" و "شورلت" در جایگاه دوم و سوم هستیم.
در این لیست خودروسازان اروپایی در جایگاه دو رقمی قرار گرفته‌اند و خودروسازان کره‌ای با عملکردی بهتر نسبت به آنان، در جایگاه هشتم و دهم دیده می‌شوند که در این بین شرکت خودروسازی هیوندای با فروش 679 هزار و 127 اتومبیل در بازار جایگاه هشتم را به خود اختصاص داده و بعد از آن شرکت خودروسازی کیا با آمار فروش 589 هزار و 673 دستگاه در جایگاه دهم دیده می‌شود که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است و می‌توانید با محبوب ترین یا کم فروش‌ترین برندهای خودروسازی در بازار آمریکا آشنا شوید، ولی قبل از آن باید به این نکته اشاره داشت که شرکت خودروسازی تسلا به عنوان تولید کننده وسایل نقلیه تمام الکتریکی موفق شده کمپانی خودروسازی کرایسلر را پشت سرگذاشته و در میان 20 برند پرفروش و محبوب بازار آمریکا قرار گیرد.

محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای خودروسازی در آمریکا

محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای خودروسازی در آمریکا

نظرات
 
 
 
لازم به توضیحه 1397/10/23
درود

تویوتا بواسطه مدل پریوس (کم مصرف ارون غالب) به چنین فروشی دست پیدا کرده ، همه توان خرید و نگهداری از یک ماشین بالای متوسط رو ندارند
محمد 1397/10/23
دمه هیوندای و کیا گرم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران