رکوردشکنی فولکس واگن در سالی که گذشت + جدول

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
در این چند سال اخیر، کمپانی خودروسازی فولکس واگن با گسترش زیرمجموعه های خود موفق شده بازارهای جهانی را به دست گرفته و تبدیل به بزرگ ترین تولید کننده اتومبیل در جهان شود و سال گذشته هم با موفقیت چشمگیر خود نه تنها بزرگ ترین تولید کننده اتومبیل در جهان شده است، بلکه موفق شده رکورد فروش خود درسال 2017 میلادی را جابجا کرده و در سال 2018 میلادی یک رکورد فروش جدید به ثبت برساند.
به توجه به اطلاعات دقیق و تصویری که از فروش جهانی فولکس واگن بدست آمده است، می توان گفت که شرکت خودروسازی فولکس واگن در سال 2018 میلادی موفق به تولید و فروش 10 میلیون و 834 هزار خودروی مختلف در جهان شده است، این درحالیست که سال 2017 میلادی با تولید وفروش 10 میلیون و 741 هزار و 500 دستگاه به پایان رسید تا با رشد فروش 0.9 درصدی نسبت به سال 2017 میلادی، کمپانی خودروسازی فولکس واگن موفق به ثبت یک رکورد جدید در سال 2018 میلادی شود.
سال گذشته کمپانی خودروسازی فولکس واگن در آمریکای شمالی کاهش فروش 2 درصدی تجربه کرده است، اما در سایر بازارهای جهانی همچون آسیا و اقیانوسیه رشد فروش 0.9 درصدی، در بازار اروپا رشد فروش 1.2 درصدی و همچنین در بازار آمریکای جنوبی موفق شده آمار فروش خود را 13.1 درصد افزایش دهد که می توانید جزییات دقیق آن را در جدول زیر شاهد باشید.

آمار فروش جهانی فولکس واگن در سال 2018 میلادی

آمار فروش جهانی فولکس واگن در سال 2018 میلادی


در پایان هم بد نیست بدانید که شرکت خودروسازی فولکس واگن موفق شده 6 میلیون و 230 هزار و 300 دستگاه خودروی مختلف به فروش برساند و مابقی آمار فروش فولکس واگن مربوط به زیرمجموعه های این شرکت خواهد بود که در این خصوص می توان به آمار فروش 1 میلیون و 878 هزار و 100 دستگاه خودروی آئودی در بازار به عنوان دومین برند پرفروش فولکس واگن و همچنین به آمار فروش 1 میلیون و 200 هزار و 500 دستگاه محصولات اشکودا در بازارهای جهانی به عنوان سومین برند پرفروش فولکس واگن اشاره داشت.
نظرات
 
 
 
شايان 1397/10/26
چه رينگ و تاير قشنگيه !
  • Alireza 1397/10/27
    رینگ و تایرش مال پاسات ۲۰۲۰ که دیروز معرفی شد!!
    ولی متاسفانه خود پاسات جدید طراحی زیبایی نداره البته از نظر من.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران